Lista ocen Audi 200 C3 Sedan (12) - Całokształt

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wencell@interia.pl
Sedan 2.2 138KM 101kW
Jestem jak najbardziej zadowolony,kupiłem go w przeciętnym stanie(za 3500zł),drugie tyle dołożyłem i jest luz;>Nic nie nawala,jest wygodnie,szybko(190km/h),częsci duper dostępne i niezbyt drogie,auto duże-czuje się bezpieczny,dotego dobre wyposażenie(elek.szyby,zamki i pierdołki inne) Do tego dochodzi jeszcze usa design;>
~krystian [wałbrzych]
Sedan 2.2 Turbo 165KM 121kW
AUDI 200 to historia,najbardziej luksusowy samochód tej marki z tamtych lat,w modelu c3 karoseria obustronnie ocynkowana tak wiec rdzy trzeba szukać pomimo że auto wyjechało z salonu w 80tych latach,części są tanie auto bazuje na popularnym audi 100 zwanym [cygaro]-dziś auto chyba bardziej dla pasjonata.
~kir
Sedan 2.2 Turbo 190KM 140kW
Mam sam takie auto jestem z niego zadowolony,no troche wiecej pali jak ekonomiczne samochody,ale to jest limuzyna i to ma prawo palic tyle ile pali nic dodac nic ujac prowadzac ten pojazd czujesz ze jedziesz czyms wyjatkowum
~d.kret@cbj.kghm.pl
Sedan 2.2 20V quattro 220KM 162kW
Uwielbiam to auto, duża wygodna i bezpieczna limuzyna, sportowe osiągi i do tego napęd na dwie osie - Jak założę wtryski gazu to jeszcze będzie ekonomiczne-dla mnie ideał!!! Pozdrawiam wszystkich właścicieli AUDI
~biker1977
Sedan 2.2 Turbo quattro 165KM 121kW
swietne auto rodzinne o sportowym zacieciu - barzdo szybka limuzyna. duze i wygodne za nieduze pieniadze (zakup i utrzymanie). BARDZO OSTROZNIE DOBIERAC INSTALACJE LPG - najlepiej w ogole nie zakladac
~venom
Sedan 2.1 Turbo quattro 182KM 134kW
auto kupilem przypadkowo ale jest naprawde ok. dowozi mnie tam gdzie chce jest szybkie i komfortowe. mozna wszedzie wjechac i pogonic kota nowym furakom na trasie.
~andrzej.bartel@neostrada.pl
Sedan 2.2 Turbo 165KM 121kW
Auto oceniam dobrze mój ma prawie pół miliona km i nadal jeżdzi bez zarzutu denerwują drobiazgi,elektryka jesli sie dba o to auto to można być bardzo zadowolonym!
~kefir200@wp.pl
Sedan 2.1 Turbo 182KM 134kW
Za nie wysoką cenę nieprzeciętny komfort, bezpieczeństwo i niesamowite osiągi silników doładowanych. Po za tym pełen ocynk. Co tu dużo pisać...Audi Rulezz ;o)
~Kuba
Sedan 2.2 Turbo 165KM 121kW
Po prostu to jest kwintesencja samochodu, nie chcę innego auta.
~IREN.JERZYN@POCZTA.FM
Sedan 2.1 Turbo 182KM 134kW
bez zarzutu, gdyby było wiecej DOBRYCH mechaników samochód nie do ZAJECHANIA
Audi 200 C3 Sedan