Lista ocen Audi 80 B2 Coupe (10) - Całokształt

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~robson
Coupe 2.2 GT 115KM 85kW
Moja COUPE`jka jest z `81 roku,ale rdza jest jej obca,pozatym silnik i zawiecha bez zadnych zastrzezen,spod swiatel polyka sporo nowszych aut o porownywalnej mocy,w dodatku to mruczenie,a po 4 000obr/min ryk tego pięciocylindrowca jest poprostu boski,budzi respekt wśród innych kierowców,spojrzenia i komentarze w stylu "piękna" naprawde cieszą ucho...oto moja ślicznotka: http://audicoupe.sol.pl/galeria/view_album.php?set_albumName=album25
~Jakub capri555@wm.pl
Coupe 2.1 GT 131KM 96kW
Ogólnie auto nietuzinkowe,jak mijam się z innymi zawsze gest pozdrowienia.Extra odejście nawet dużo nowsze auta zostają z tyłu ku zdziwieniu kierowcy.Części nowe (w tzw.podrubie grosze,używanych full)Jak na sportowe auto bardzo wygodny i jak to Audi niezawodne jak na swoje lata.
~remik
Coupe 1.8 GT 90KM 66kW
kultowe autko do b. szubkiego przemieszczania sie , swietna dynamika, felgi z rantem, lakier metalic, gluchy pomruk gdy jedziesz- to wsystko zwraca jeszcze uwage ;0) autko typowe dla ludzi mlodych ze sportowymi ambicjami no i nie pustym portfelem :)))
~grzes
Coupe 2.3 133KM 98kW
doskonaly samochud dla ludzi kturzy chca miec dobre szybki niezawodne pewne auto wedluk mnie bardzo udany model audi w poruwnaniu z innymi kture mialem to audi mimo ze najstarsze jest najleprze stara niemiecka solida maszyna polecam
~QBAAS WARSZAWA kubagil@o2.pl
Coupe 2.2 GT 136KM 100kW
Doskonałe auto dla kogoś kto nie chce wiecznie siedzieć w serwisie ale trzeba o niego dbać!!! a cię nie zwiedzie. jak jest gaz trzeba od czasu do czasu pojeździć na benzynie, no i przy tym wtrysku nie odpalać na gazie!
~Jakub bigosowa@onet.pl
Coupe 2.1 GT 131KM 96kW
Kupiłem Coupe z 1982 r za 2 tyś i jestem z niego zadowolony można się po mieście powozić i nie jednego tuningowanego buraka objechać. Silnik 2.2 z pięcioma cylindrami spradza się w tym aucie nad podziw dobrze.
~spree
Coupe 2.1 GT 131KM 96kW
Bardzo ciekawe i niespotykane auto na naszych drochach zatloczonych golfami i...golfami
~BA$U
Coupe 2.0 115KM 85kW