Lista ocen Audi 80 B2 (54) - Całokształt

Na liście zabraknie 64 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Robert :) E-mail:Maciek__22poczta@interia.pl
Sedan 1.6 85KM 63kW
A ja mam Audi 80 1600 83r. to juz moje trzecie Pierwsze mialem z 81 roku, drugie kupilem na cześći bylo sprawne ale miało przebite numery a trzecie z 83 i mam go do tej pory.Co do awaryjności to jest jak w kazdym samochodzie tylko że przy tej marce nawet jak coś sie zaczyna pieprzyć to i tak pojedzie dalej!!! Utrapieniem przy ostrej jezdzie jest czesta wymiana lożysk przód co rok klocków co 5 misiecy max polecam ate i tarcze i klocki do...
~LSZ
Sedan 1.6 85KM 63kW
Powiem tak: Kupiłem to auto w wakacje jak miałem 19 lat z myślą, aby pojechać tu i tam, po wakacjach miałem się go pozbyć, ale zakochałem się w nim. Całe wakacje przejeździłem 26 letnim wtedy autem bez napraw. (Po kupnie wymieniłem tylko jeden wahacz). Obecnie autko ma 29 lat i postaram się pociągnąć audiczkę do 30, choć może być ciężko, gdyż jestem ograniczony finansowo a w autku ta skrzynia coś nie bardzo :P Ale nawet jak padnie i przestanie...
~robson
Coupe 2.2 GT 115KM 85kW
Moja COUPE`jka jest z `81 roku,ale rdza jest jej obca,pozatym silnik i zawiecha bez zadnych zastrzezen,spod swiatel polyka sporo nowszych aut o porownywalnej mocy,w dodatku to mruczenie,a po 4 000obr/min ryk tego pięciocylindrowca jest poprostu boski,budzi respekt wśród innych kierowców,spojrzenia i komentarze w stylu "piękna" naprawde cieszą ucho...oto moja ślicznotka: http://audicoupe.sol.pl/galeria/view_album.php?set_albumName=album25
~emeryt
Sedan 1.6 85KM 63kW
auto kupione od niemca po przebiegu 37.000km jazdy po polskich wertepach drogowych i niemieckich autostradach z pełnym 5 osobowym ladunkiem bardzo czesto z przyczepa silnik dzis po 300tys km ma spalanie jak nowy a cisnienie leko od nowego odstaje, tylko wymaga ostrej pewnej jazdy i nieprawda ze na gazie sie cos dzieje to tylko gaz jest coraz gorszej jakosci.
~elpawlo@wp.pl
Sedan 1.6 75KM 55kW
w sumie autko jest spox. nawet katowane, ale dbane zupełnie nie sprawia problemów, ale podkreślam, że musi być zadbane, aby nie było awaryjne (jest coś takiego jak serwisowanie, co w niemieckich pojazdach jest wymogiem bezwzględnym aby długo służyły, zdarzają się bowiem jednostki krańcowo zameczone i wyeksploatowane, które nadają się jedynie na złom).
~PAveL (ave1312@interia.pl)
Sedan 1.8 93KM 68kW
Samochód pełnoletni- cudów nie można się spodziewać. Jednak jak na swój wiek bardzo dobry. Przywieziony 2 lata temu z Niemiec, nie ma śladów korozji, komfort jazdy bardzo dobry. Jedyny minus - skrzynie 4 biegowa:/ Kształt troche kanciasty, ale to w końcu 85 rok produkcji :-) Ogólnie samochód dobrze się prowadzi, mało spala i jest wytrzymały.
~sebastiang@pro.onet.pl
Sedan 1.8 GTE 112KM 82kW
Biorąc pod uwagę CENE, WIELKOŚĆ, JAKOSĆ, OSIĄGI, EKSPLOATACJE to 5+, sporym minusem jest blacha lecz jeśli się człowiek przyzwyczai do wożenia szpachli w samochodzie to jest ok. Bardzo dobra alternatywa dla Poloneza FSO. Sądze że wiele osoób stwierdzi że to złom lecz nie każdy jeździ LEKSUSEM. Pozdr: Sebastian
~chrupek80@go2.pl
Sedan 1.6 TD 70KM 51kW
bardzo dobry samochód i dla młodych ludzi mogę polecić.za 4000 kupuje się samochód przestronny,niezawodny i z wielklim bagaznikiem.polecam silnik 1.6 td.mój stał pod chmurką i przez 3 zimy zawsze zapalił.denerwuje korozja,ale i tak lepiej niż renault cz polonez.byłem bardzo zadowolony i ciężko mi się będzie z nim rozstać.
~Przemol
Sedan 1.6 73KM 54kW
Bardzo przemyślany projekt (poza tyłem). Egzemplarze o pewnym pochodzeniu mimo wieku mogą posłużyć jeszcze wiele lat, przy zachowaniu minimum obsługowego, pod tym względem auto jest niewymagające. + za ocynkowane nadwozie. Niedotyczy aut powypadkowych, a tych niestety jest wiele(przestroga dla kupujących)
~mtmetal
Sedan 1.6 75KM 55kW
Luzy w kierownicy, szybko zużywające się klocki hamulcowe. Zimny silnik na "dwójce i "trójce" często wpada w drgania, jednak po mocnym "przygazowaniu" jest wszystko ok. Ogólnie motor 1.6 75KM to ideał - w miarę dynamiczny, pali średnio, a chodzi jak pszczółka. Zawieszenie jest za to za miękkie.