Lista ocen Audi 80 B2 (44) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 74 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~LSZ
Sedan 1.6 85KM 63kW
Jeżeli będzie się dbać o to auto, na pewno nie zawiedzie. Ja niestety nie dbam, więc z mojej winy raz na trasie siadł mi alternator. Dodam, że od co najmniej miesiąca huczały mi łożyska w alternatorze, a ja nie spieszyłem się z wymianą, potem tego żałowałem. Ogólnie silnik wyrzymuje wysokie temperatury. Ostatnio jechałem na mazury ze znajomymi, było z 33 stopnie, ostre słońce, żar i skwar. No i u mnie wporzo, ale i tak trzeba było zrobic...
~Riczi
Sedan 1.6 D 54KM 40kW
Fabryczny silnik wytrzymał bez napraw około 350000 km. Potem padła pompa wody i zgubiłem płyn a parę tygodni później rozsypały się pierścienie uszczelniające na jednym cylindrze. Remont obiął wymianę pierścieni na wswzystkich cylindrach i naprawę głowicy to jest wymianę prowadnic zaworów i dotarcie gniazd zaworowych a koszt nie przekroczył 500 zł. Po 20 latach od daty produkcji zużyły się fabryczne amortyzatory z przodu a tylnych jeszcze nie...
~robson
Coupe 2.2 GT 115KM 85kW
hmmmm jedyna mogaca sie przytrafic usterka,ktora mozna zaliczyc do powaznych jest pekniecie lapy pod skrzynia biegow o ktora pozniej moze byc naprawde ciezko,mi sie to wlasnie stalo,ale to raczej z winy zbyt czestego strzelania ze sprzegla spod swiatel,niz zlego zaprojektowania czy tez materialow,bo gdy niejedzi sie zbyt agresywnie ponoc nic sie zlego z nia nie dzieje...
~elpawlo@wp.pl
Sedan 1.6 75KM 55kW
kiedy je kupiłem, stało od ponad trzech lat nieodpalane w garażu, więc się wszystko zastało. musiałem zrobić łozyska, uszczelke pod głowicą, paski, filtry i inne pierdółki, kupić akumulator i opony... potem wymieniłem też amortyzatory. zawory się telepią - przydałaby się regulacja ale cały czas jeździ i nie protestuje, czyli jak najbardziej wporządku
~Charlson
Sedan 1.6 75KM 55kW
znam te auto o 1990 roku, poniewaz jeździł nim mój kuzyn odkupiłem je rok temu od niego, i nigdy nie zadarzyło sie tak zeby wóz stanął na środku jezdni jedyną rzeczą która mi nawaliła to kable zapłonowe,świece, kopółka i palec, ale to normalne i koszt naprawy wyminuśł mnie 130zł takze niema o czym mówic
~grzes
Coupe 2.3 133KM 98kW
nic amam ja juz 6 miesiecy dla poruwnania napisze co mi sie stalo w innych samochdach kture mialem taz okolo 6 miesiecy kazdy alfa romeo155;pompa paliwa,przeplywomiesz,terostat,alternator,2 lozyska ;golf;czujnik oleju,wody,termostat;bmwe36;komputer,cewka zaplonowa,;audi90 nicbmwe34 nie starczylo by miejsca
~Piotr piotrgrb@wp.pl
Sedan 1.6 85KM 63kW
zaawansowana korozja nadwozia (500.000 bez garazu i ocynku nadwozia...) Jezeli chodzi o unieruchomienia samochodu w trasie to tylko zerwanie przegubu. Niesamowita jest trwalosc silnika (np rozrzad)- jezdzil 2 dni z napinaczem w kawalkach i nie pekl.
~mspl@o2.pl
Sedan 1.8 90KM 66kW
raz stanela i nikt nie wiedzial o co jej chodzi, zbierali sie magicy i nic...a okazalo sie ze jest komputer! wystarczylo go wymienic (za schowkiem) bo zawilgocial
~Daro z Opola
Sedan 1.8 90KM 66kW
pompa laiwa umarła rozrusznik z tensknoty do pompy też umarł łożysko koła se wymieniłem bo chuczało ale i tak można było jeździć
~kuba toruń
Sedan 1.6 GLE 110KM 81kW
autko to jest niezawodne nigdy nim niestanąłem w trasie zawsze dojechałem z punktu a do b chba że paliwo sie skończyło