Lista ocen Audi 80 B2 (48) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 70 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr piotrgrb@wp.pl
Sedan 1.6 85KM 63kW
jak na tamte lata perfekcja w kierowaniu, rozkladzie mas, zachowanie na zakretach (jak na mnie moze troche za duze plywanie karoseri...). Hamulce dobre - skuteczne, ale nie nadaja sie do naprawde czestego hamowania - przy szybkiej jezdzie po miescie (duzo nie potrzebnego hamowania) mozna zagotowac plyn - i hamolcow nagle nie ma (inna sprawa ze moze raz go wymienialem...). Brak ABS jest dotkliwy na mokrej nawierzchni - jak ktos nie ma nawyku...
~grzes
Coupe 2.3 133KM 98kW
dardzo dobre prowadzenie nawet przy predkosci rzendu 180-220km/h a przy tym niezwykla prostota samej technologi zawieszenia co za tym idzie niski koszt ekplatacji a na naszych drogach wlasnie zawieszenie rozlatuje sie najszybciej w samochodzie
~elpawlo@wp.pl
Sedan 1.6 75KM 55kW
trudno mi oceniać, bo doskonale trzyma się drogi, a czucie podłoza jest rewelacyjne. niestety osobiście preferuję miękkie francuzy i mam bardzo ambiwalentne odczucia, niemniej komfort podróżowania jest dobry, choć charakterystyka raczej sportowa :(
~SAPER
Coupe 1.8 GT 90KM 66kW
Jak już wcześniej wspomniałem, samochud ten ma małą wagę. Ale zawieszenie doskonale sobie radzi z tym i samochud bardzo dobrze trzyma się asfaltu. Samochud jest też szeroki, co ułatwia prace zawieszeniu.
~LSZ
Sedan 1.6 85KM 63kW
Moim zdaniem OK. Nie jest to twarde zawieszenie, ale ja twardych nie lubię. Mimo braku wspomagania, można kręcić jedną ręką spokojnie w tym aucie, byleby się toczył z 1 km/h
~Whites86
Sedan 1.6 D 54KM 40kW
auto jest dość twarde, czuć nawet małe dziury, zawieszenie mimo duzej eksploatacji trzyma się nieźle do tego częsci są tanie i ogolnie jeszcze w miare łatwo dostępne
~mspl@o2.pl
Sedan 1.8 90KM 66kW
nie narzekam, twarde zaieszenie, pokonywanie ostrych zakretow przy duzej predkosci to czysta przyjemnosc, jedzie jak po szynach, nie to co francuz
~remik
Coupe 1.8 GT 90KM 66kW
obnizony-ale bez przesady , swietne trzymanie w zakretach takze dzieki oponom 205/50/r15 , tyl 225/50/r15 , troszke cierpi komfort ale ta jaazda....
~Świergu
Sedan 1.6 75KM 55kW
Moglby byc twardszy poniewaz na zakretach auto sie wychyla sporo, ale jeszcze nigdy przez to problemu nie mialem
~Riczi
Sedan 1.6 D 54KM 40kW
Przydało by się wspmaganie, poza tym bardzo wygodny może troszkę zbyt miękki. Trochę słabe mam wspomaganie hamulców ale nie jest źle.