Lista ocen Audi 80 B3 Coupe (33) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 48 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sancho80@interia.pl
Coupe 2.0 115KM 85kW
moje auto jest z przelomu 89/90 roku. w sumie wsadzilem w nie juz sporo kasy ale to z uwagi na to ze chce miec auto 100% sprawne..ogolnie powiem, ze jak na ten wiek to jest dobrze!! nie rozpada sie, nie ma ani grama rdzy.. laski sie odwracaja za nim jak przejezdzam..jest okej:)
~dastinek
Coupe 2.3 quattro 136KM 100kW
kupiłem go w dobrym stanie narazie dwa razy bezpiecznik miałem do wymiany, żarówke, poszły mi nowe oponki bo gość nie ustawił zbierzności a wymieniał końcówki drążków i najgorsze nawalił centralny zamek pozatym żyleta
~Karol
Coupe 2.3 E 20V 170KM 125kW
Mimo wieku i przebiegu auta psuje się w nim bardzo niewiele. Główne zespoły są bardzo trwałe i nawet zaniedbane długo nie dają o sobie znać.
~andrzelo
Coupe 2.0 115KM 85kW
niezawiodło mie autko (uwaga na pasek rozrzondu lubi sie wyrabiać w tych autkach ) ja wymieniam czesciej bo nieoszczendzam mojego coupe
~AUDI
Coupe 2.3 quattro 136KM 100kW
elektryka troche szwankuje ale to przez wilgoć stał troche czasu nieodpalany i szczelnie zamkniety ale juz prawie doszedłem do ładu z tym wszystkim.
~jaycob@poczta.fm , kuba
Coupe 2.8 E 174KM 128kW
nigdy mnie nie zawiodl!!! jest to jedyna rzecz na ktorej moge zawsze polegac. i jak tu o niego nie dbac? jedyne co w nim popsulem to zpalniczka :(
~Tomi
Coupe 1.8 E 112KM 82kW
po kupnie zrobiłem już 1700 kilometrów nie zawiodła mnie moja maszyna i myśle że będzie tak dalej.auto mam kompletne wiec żadnych części jeszcze nie szukałem.
~cymbur
Coupe 2.8 E 174KM 128kW
trzeba pilnowac wymian peknietych gum oslon przegobow, 2x mialem el szyby i dwa razy mialem problem z linka od szyby
~LOKA
Coupe 2.0 115KM 85kW
Jeżeli już to pierdoły w stylu silik krokowy do czyszczenia, wymiana czujnika oleju. no ale autko ma 14 lat i prawo do usterek

Usterki Audi 80 B3

Audi 80 B3 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~tomek
Coupe 2.3 quattro 136KM 100kW
wilgoc w bagazniku i w paru innych miejscach ale-wiek robi swoje ale wszystko do opanowania.
Audi 80 B3 Coupe