Ocena kierowcy - Audi 80 B3 Coupe

grekoal@wp.pl, 19 lat temu
Silnik 2.3 E 20V 170KM 125kW
Rok produkcji 1990
Audi 80 B3 Coupe 2.3 E 20V 170KM 125kW 1989-1991 - Oceń swoje auto
Jestem naprawdę bardzo zadowolony a w szczegóności z jednostki napedowej 2,3 (136KM) jak na tak lekkie autko jest OK, chociaż szukałem 2.3 20V 170KM.
Jeździłem wczesniej VOLVO 1.8 po przsiadce do tego cudeńka poprostu rewelka
Biegi wchdzą dokłdnie tam gdzie powinny, chciaz przyddał by się 6-sty bieg
przy 170000 km musiałem wymienić łozyska na przednich kołach, a tak pozatym to normalka tak jak wszędzie, sforznie zwrotnicze, końcówki na stabilizatorach itp (ach te nasze drgogi)
Napradę nie jest źle
chociaż mogła by się jeszcze rególowac kierownica
po wymianie termostatu nawet przy najwiekszych mrozach juz po krótkim czasie czuć "duch"
Z przodu super ale z tyłu 3 osoby na kanapie to chyba pomyłka bo na nogi i nad głową jest OK wziąwszy pod uwagę że to Coupe
Silnika poprostu na biegu jałowym nie słychać a po dodaniu gazu ten wspaniały klang 5-cio cylindrowej jednostki!!
Nie jest źle myslałem że będzie gorzej Na trasie przy 130km/h około 10l a przy 100 nawet 8,5 jednak przy cięzkiej nodze około 14l a ceny części zaskoczyły mnie bardzo przyjemnie (po VOLVO) w szczególności że znajomy pracuje w churtowni, a napraw dokonuje sam
w 2004r wyniosła mnie około 12000 za 90r ale za takie autko warto w szczególnosci że jest nieźle wypozażone!!
Bez zastrzeżeń
Odpukać (puk, puk) nic sie nie dzieje

Usterki Audi 80 B3

Audi 80 B3 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu