Lista ocen Audi 80 B3 (698)

~Mateusz
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
Auto mam 2 lata, 20 lat spędziło u jednej właścicielki w Niemczech, kolejne 9 u jednego właściciela w Polsce. Bezwypadkowe, brak rdzy. Przykuwa uwagę na ulicy, jest to świetny youngtimer do jazdy na co dzień. Dzięki ocynkowanej karoserii można nie obawiać się zimy.
4,1
~Karol
Coupe 2.3 E 20V 170KM 125kW
To auto nie jest dla każdego, jednak odpowiednio zadbane daje mnóstwo frajdy i satysfakcji. Nie da się zniknąć nim w tłumie.
~Tomowski
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
Ogólnie samochód spisuje się całkiem nieźle. Posiadam go krótko, ale już zdążyłem się z nim oswoić i go polubić. Mimo swojego wieku pozytywnie mnie zaskoczył. Zarówno jeżeli chodzi o komfort, jak i niezawodność.
~Paweł
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
Bez wątpienia Audi 80 B3 jest autem ponadczasowym, zdecydowanie dorównuje wielu autom produkowanym nawet 10 lat później. Komfort jazdy jak na 30 letni samochód znakomity, wygodne fotele, sporo miejsca wewnątrz. Bagażnik mógłby być większy, ale nikt nie kupuje sedana po to, by wozić jakieś duże ładunki. Ogólnie wyposażenie jest bardzo słabe, ale znów musimy wziąć pod uwagę wiek auta. Dzięki temu B3 jest bardzo prostą konstrukcją w naprawach...
~polishbastard
Sedan 1.6 D 54KM 40kW
Auto kosztowało 1700 PLN. Wyprostowanie kilku istotnych rzeczy typu remont głowicy, wymiana oleju i wszystkich filtrów, wymiana chłodnicy, trochę zawieszenia - 1500 PLN. Auto chodzi jak czołg, zionie olejem z rury, trzęsie, nie ma nawet wspomagania. I za taką cenę nie oczekujmy niczego lepszego. Jeżdżenie takim klunkierem w mieście to wstyd. Ale ja to auto kocham. Jest bardzo trwałe, niezatapialne, niezmordowane życiem. Wytrzyma wszystko. Mało...
~maykel
Sedan 1.9 113KM 83kW
Całokształt oceniam bardzo dobrze, po prostu takich aut już dzisiaj nie robią. Audiczka była u nas przez 13 lat , kupiona od niemca z przebiegiem 98tys. km w momencie sprzedaży ponad 420 tyś. Grama rdzy czy poważniejszych napraw Po prostu stare poczciwe Auto
~Patryk K
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
Auto ponadczasowe. Zadbany egzemplarz przyciąga uwagę. Wszechstonna możliwość zmiany designu stosując oryginalne części. Brak korozji w zadbanym egzemplarzu.
~Stachu
Sedan 1.8 75KM 55kW
Całokształt samochodu prezentuje się naprawdę świetnie. Auto znakomicie się prowadzi i jest bezawaryjne. Rdza się go nie łapie w końcu obustronny ocynk. Spalanie na niskim poziomie. Chyba, że będziesz ten samochód piłować ale nie warto bo nie ma odejścia, więc nie będzie też z tego żadnej frajdy.
3,3
~Dża - piti_88@interia.pl
Sedan 1.8 75KM 55kW
Silnik pracuje równo. Posiada dużo mocy. Jest prosty w konstrukcji jak cep. Idealny do nauki. Wszystko można naprawić w garażu. Przez 24 lata eksploatacji wymieniasz świece, rozrząd, przewody, filtry i olej. Po tylu latach ma tendencje do wycieków. Auto ma bardzo krótki pierwszy bieg, co może przeszkadzać. Na wysokich obrotach dostaje drugie życie. Motor nie do zdarcia. (Silnik)

Usterki Audi 80 B3

Audi 80 B3 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~marcinmet@wp.pl
Sedan 1.6 D 54KM 40kW
Auto, pomimo swoich 22 lat na karku i dużego już przebiegu, cały czas jest w formie. Silnik chodzi jak zegarek. Jest trochę poobijane, ale całość trzyma się kupy, do środka woda mi się nie leje. Nie ma kompletnie żadnego wyposażenia (jest tylko hak), co mi i tak nie przeszkadza. Pomimo kilku usterek, o których niżej, warto było je kupić.