Lista ocen Audi 80 B3 (200) - Ergonomia

Na liście zabraknie 498 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~deejay.ftb
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
z oczywistych względów w wersji ze wspomaganiem układu kierowniczego (a taką właśnie jeżdżę) seryjna kierownica mogłaby być mniejsza. poza tym bez zarzutu, wszystko totalnie przemyślane a jakości wykończenia niektórzy producenci mogliby się nauczyć na tym przykładzie jeszcze dzisiaj. Jedyna wada to katastrofalne w skutkach umieszczenie zbiornika paliwa za tylną kanapą przez co bagażnik jest za krótki i zbyt głęboki a jego podłoga przypomina...
~ving
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
ponad rok jezdze tym samochodem-poniewaz sam uzytkuje ten wozik (zona ma fiacika hehe) nie napisze wam jak sie siedzi w czasie jazdy z tylu z przyczyn oczywistych nie wiem...powiem wiecej nawet nie brakuje mi podlokietnika dziwnie jakos prawa reka wspiera sie na boku fotela i to wystarcza...inni wsiadajac do tego auta mowia "ale duza kierownica" ...zientarscy sie znalezli!...tez tak uwazacie?...ja nie dla mnie jest wsam raz-wciaz w sam raz:-)
~Gutek
Sedan 1.9 D 68KM 50kW
Większość przycisków umieszczona jest intuicyjnie. Zastrzeżenia mam do umieszczenia włącznika świateł postojowych/mijania oraz świateł awaryjnych - umieszczone są w kierownicy (przełącznik zespolony). Boli trochę brak możliwości złożenia tylniej kanapy (za siedzeniem umieszczony jest bak paliwa)
~Pablo
Sedan 1.6 TD 80KM 59kW
Wszystko pod ręką, pojemne kieszenie w drzwiach, poręczny schowek, przemyślane przełączniki. Rzekłbym idealnie, gdyby nie brak cup holderów. No i to nieszczęsne umieszczenie regulacji prawego lusterka. Prawie każdy pasażer pyta \"a co to\", już wcześniej kręcąc \"tym pipkiem\"... I ustawianie od nowa.
~maykel
Sedan 1.9 113KM 83kW
Wszystko w zasięgu reki, przełączniki - nie ma ich dużo :) są tam gdzie być powinny, no może przyzwyczajenia wymaga włączanie świateł i awaryjnych za pomocą dźwigni ale są pod ręką. Duże przeszklenie kabiny sprzyja dobrej widoczności, a deska rozdzielcza może się jeszcze podobać
~Mateusz
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
Wszystkie przełączniki umieszczone tam, gdzie się tego spodziewa kierowca, jedynie włączanie świateł awaryjnych manetką przy kierownicy może być zaskoczeniem. Dobrze widoczne zegary, masa wszelkiego rodzaju schowków, również schowek na kasety!
~Paweł
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
Wszystko jak najbardziej pod ręką. Nie ma zbyt wielu przełączników i w ogóle, ale wszystko można obsłużyć bez odrywania wzroku od kierunku jazdy. No może być jeden wyjątek - jeżeli kupimy nowe radyjko i nie znamy jeszcze jego obsługi. ;)
~Stachu
Sedan 1.8 75KM 55kW
Świetnie się prowadzi. Znakomicie trzyma się drogi. Audi 80 to prostota wykonania połączona z doskonałą jakością. Nie zapominajmy jednak, że są to auta w dość sędziwym już wieku, ale póki co w polskich warunkach sprawdzają się naprawdę świetnie.
~Dża - piti_88@interia.pl
Sedan 1.8 75KM 55kW
Auto jest przestronne, lecz ma pewne minusy. Moje jest wyposażone w butlę LPG o pojemności 30l. Bagażnika prawie nie ma. Autem nie przewiezie się w środku rowerów czy też małej szafki. Niestety tylne fotele nie składają się. Poza tym, zakupy się mieszczą :)

Usterki Audi 80 B3

Audi 80 B3 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~sadki
Sedan 1.6 TD 80KM 59kW
Doczepię się jedynie do przełączników pod pająkiem, ciężko w nie trafić, ale to kwestia przyzwyczajenia. Reszta ok. -------------------- Przy gwałtownych manewrach zdarza się włączyć długie światła przy okazji włączania kierunkowskazów.