Lista ocen Audi 80 B3 (255) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 443 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Patryk K
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
Prawda jest taka, że im bardziej zadbany egzemplarz tym jego cena jest wyższa. Warto zapłacić więcej i mieć auto bez poważniejszej kolizji drogowej już nei wspominając o egzemplarzu zupełnie bezwypadkowym. Niewielkie uszkodzenia poszycia czy nawet szpachla nie są aż tak istotne. Ważne aby konstrukcja była nienaruszona. Czyli oryginalne progi, szyby (przednia, tylnia), dach, podłużnice, belka zderzaka, tylnia podłoga bagażnika, oryginalne...
~Tomowski
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
Co do stosunku jakości do ceny - tutaj lepiej być nie może. Kupiłem samochód za - uwaga - 1000 zł. Przejechałem już nim parę tysięcy km i stwierdzam, że lepiej trafić nie mogłem. Nie ważne ile jeszcze w niego właduję pieniędzy. Jest to o wiele lepszy wóz niż współczesne Paździochy w leasingu, które za 5 lat będą już na wykończeniu. A tutaj mam 26 letni samochód, który jest rześki, zwarty i gotowy do jazdy. Oraz oferuje w miarę wysoki komfort.
~maykel
Sedan 1.9 113KM 83kW
Nawet stosunkowo stare roczniki potrafią jeszcze swoje kosztować ale zapewniam że jeżeli traficie egzemplarz zadbany a nie podpicowany to warto się o niego pokusić. jak sprzedawałem swoja Audiczkę miała 23 lata i grama korozji zarówno w nadwoziu jak i podwoziu, tłumiki były oryginalne tak samo podejrzewam że sprzęgło i listwa kierownicza - ja bynajmniej nie ruszałem. Ogólnie warto zainwestować w zadbany egzemplarz.
~posiadacz :)
Sedan 1.8 75KM 55kW
mysle ze auto jest warte swojej ceny, choc ci co kupuja np vw powiedza ze jest tanszy i niema roznicy, ci co mieli inne marki i kupili audi odczuja wielka roznice. BMW- piekne auta, dobra opinia ale jest wiecej problemow-np silniki diesla, zawieszenie. Mercedes- wszystko idealne ale blacha jest,niemozna powiedziec kiepska ale nie mozna tez powidziec ze dobra. Audi spelnia warunki wszystkich.
~x1_mario
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
Nie żałuje zakupu, mimio tych problemów z auta jestem zadowolony. Mam nadzieje że jak to wszystko naprawię to będę się wkońcu cieszył bezawaryjną jadzą :) albo i nie, hehe. Ważne jest także to że ceny części i serwisu (oczywiście nie ASO) są naprawdę umiarkowane, tak więc polecam to auto, ale sprawdzie dokładnie, im więcej rzeczy do naprawy znajdziecie tym bardziej możecie się targować :) Pozdrawiam
~ving
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
ponad rok jezdze tym samochodem-uwazam ze warto zaplacic odrobine wiecej za logo audi z roku 91 niz np. ford...sami rozejrzyjcie sie...posluchajcie jakie problemy maja inni z furkami...mialem juz 5 marek samochodow nie pierwszej mlodosci jak do tej pory tylko audi nie ingeruje w moj portfel (nie liczac zony)...wiem to bo juz ponad rok jezdze tym samochodem :-)
~mariusz
Sedan 2.0 E 113KM 83kW
Auto naprawde warte swojej ceny.A teraz po wejsciu do UE ich ceny jeszcze bardziej "polecialy".Duzo lepsze od VW Golfa a niewiele drozsze.Sylwetke ma ladna i oplywowa(ale to juz rzecz gustu),wiec nie wyglada na "staroc" mimo takiego wieku.O jakosci wykonania niech swiadczy to ze ma jeszcze 2 orginalne tlumiki.Przykladow mozna by jednak wymieniac duzo wiecej.
~misiek
Sedan 1.9 113KM 83kW
Nie kupicie lepszego auta . Już takich nie robią . auto szybko nie rdzewieje , bezwypadkowy egzemplarz z 88 r - zero rdzy. Szkoda że już takich aut nie robią. Chcę zmienić na nowszy model auta i tak sie zastanawiam czy taki znajdę, czytając opinie aut młodszych nawet o 15 lat przeraziłem się. Zastanawiam sie czy jest sens zmieniać auto.
~mateo
Sedan 1.6 75KM 55kW
dobra audi mozna kupic za smieszne pieniadze ja swoja kupilem za 2500zl w polsce z instalacja LPG alufelgami i metalicznym kolorem, ma coprawda pare uszkodzen na lakierze zrobionych przez osiedlowych wandali, no i jest to 87 rocznik, ale za takie pieniadze jest to super bryczka nie zamienil bym jej na nic.... jesli cos teraz kupie to tylko nowsze AUDI
~mateusz_jopek
Sedan 1.8 75KM 55kW
Wykonanie wnetrza napewno z wysokiej jakości plastików i innych materiałów (obszycia, fotele). Czarna deska rozdzielczaw wykonana z bardzo wytrzymałego materiału po tylu latach wygląda bardzo dobrze, kierownica dobrze obszyta, co tu dużo mówić Audi w tych latach nie żałowało na dobrych materiałach.