Lista ocen Audi 80 B3 Sedan (231) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 386 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~posiadacz Audi 80 w dobrym, stanie
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
Tu sie nie bede wypowiadał bo auta mam dopiero kilka misiecy. Ale napisze co sadze. autem przejechałem 12 tys i w tym czasie padł tylko siłowni centralnego zamka w bagazniku. Auto ma 14 lat i orginalne rury układu wydechowego, orginalne końcówki drażka kierwniczego, tarcze hamulcowe sa juz zużyte ale jeszcze pociagną ze 30 - 40 tys km. Sprzegło nie ruszane (mam ksiażke napraw po krzyzaku ;-) Uszczelka pod głowicą orginalna ( silnik nie był...
~maykel
Sedan 1.9 113KM 83kW
Z wyjątkiem materiałów eksploatacyjnych czyt. klocki tarcze płyny wymieniłem pompę sprzęgła, popychacze zaworowe plus gumki, pompę paliwa bo głośno pracowała, amory z przodu, nagrzewnicę, cięgno klamki drzwi kierowcy i stacyjkę plus dwie gumy w dolocie silnika czujnik spalania stukowego zregenerowałem jeden raz rozrusznik i alternator i to wszystko przez 13 lat i ponad 300 tyś mojego przebiegu
~Paweł
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
Tutaj znowu wiek robi swoje, psują się z reguły pierdółki, ale należy liczyć się z tym, że w takim aucie może siąść praktycznie wszystko. Natomiast jeżeli zadbamy o stan techniczny, wszystko wymieniamy na czas - bez powodu nie ma prawa się psuć, auto jest praktycznie pancerne, można naprawić je w trasie mając trochę kluczy, parę śrubokrętów, taśmę izolacyjną i opaski zaciskowe. ;)
~ pasjonat z tych
Sedan 1.8 E 112KM 82kW
tu naprawdę nic się nie psuje no może za szybko zużywają się klocki hamulcowe ale ja jeżdżę dynamicznie a i masa auta robi swoje trzeba wybierać te markowe to dłużej wytrzymują po zimie sprawdzam zabezpieczenia antykorozyjne i ewentualnie uzupełniam i poprawiam ubytki lakier od czasu do czasu poleruję i woskuję efekt,że sąsiedzi pytają się czy kupiłem nowe
~pszyszek westa@poczta.fm
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
Trochę się ich zebrało, ale jak na 18-latka to nie jest źle. Łożysko, sworzeń, łącznik stabilizatora (3 razy!), termostat, uszczelka głowicy, węże chłodnicy, klakson, regulator świateł, włączniki halogenów, kabel w tylnej klapie a prócz tego elementy zużywające się z wiekiem: tarcze hamulcowe, pasek klinowy, zawias w drzwiach, tłumik, żarówki na desce rozdzielczej.
~posiadacz :)
Sedan 1.8 75KM 55kW
idealne pod warunkiem ze auto jest bezwypadkowe, a jesli juz to po nie wielkiej stłuczce (to normalne). jesli jest po powaznym wypadku moga byc problemy jak w kazdym aucie. powiem tak: jesli masz problemy z Audi a szczegolnie gdy gdzies kwitnie rdza tzn ze kupiles powypadkowy złom :) na tej marce niema prawa byc rdza!! niema napewno takiego auta zeby tak sie trzymało
~sun
Sedan 1.6 TD 80KM 59kW
Przy dużym przebiegu należy się liczyć z nieszczelnością pompy wtryskowej. Typowe usterki to nie działający licznik (zimne luty) brak świateł długich (zaśniedziałe styki) Poza tym wymianie podjegają tylko części eksploatacyjne jak świece żarowe, amortyzatory, hamulce.. Dają o sobie znać poduszki pod skrzynią biegów i silnikiem (minimalny luz)
~MRX
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
może podam tylko fakty opinia należy do Ciebie: -krótkotrwały włącznik świateł długich tzw."blink" nie działa -pokrętło do kierowania nadmuchu kratki-szyby-nogi nie działa -podświetlenie pokręteł ostatnio padło -podświetkenie popielniczki przód, tył nie działa -czujnik podświetlenia lewych drrzwi przednich nie działa -i kilka innych
~Urzytkownik Audi 80
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
Kupiłem w nie za fajnym stanie (ale sam od kiedy mam nic nei zepsułem) miał popękaną tapicerke na fotelach, wachacze do wymiany, osłona słupka przedniego w czesie jazdy na głowe mi zleciała, kontrolki się nie świeciły. Ale jak ja go urzywam nic nei stało się więc myśle że to z winy poprzedniego właściciela ale na wszelki wypadek nie daje idealnej oceny.
Dziennik kosztów dla Audi 80 B3 Sedan
5,9
12,5
9,1
~ramogster
Sedan 1.6 75KM 55kW
Po zakupie wiadomo standard czyli wszystkie płyny i paski. Prócz tego przednie łożyska i tłumik bo już było to zużyte. Karoseria w bardzo dobrym stanie. Auto nie było na szczęście nigdzie uderzone tak więc rdza go nie ruszy. Hamulce jak na te masę są bardzo dobre. Silnik bez żadnych wycieków a elektryka działa bez zarzutu.
Audi 80 B3 Sedan