Lista ocen Audi 80 B3 Sedan (230) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 387 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dża - piti_88@interia.pl
Sedan 1.8 75KM 55kW
Nad głową jest bardzo mało przestrzeni. Powoduje to uczucie dyskomfortu. Pod kolumną kierownicy zrobiono półkę. Nie wiem ki diabeł podkusił konstruktora. Aby zmieścić nogi, trzeba dość daleko odsunąć fotel. Sprzęgło chowa się bardzo głęboko w podłodze, tak więc jeżeli gaz będzie ustawiony na optymalną odległość - sprzęgło będzie za daleko. Mam 186 cm wzrostu i średnio wygodnie mi się siedzi za kierownicą tego auta. Pasażerowie nie maja...
~maykel
Sedan 1.9 113KM 83kW
Nie zapominajmy że autko wielkościa dorównuje dzisiejszym kompaktom typu Ford Focus wiec cudów nie ma. Z przodu jak najbardziej ok (mam186cm wzrostu) z tyłu już ciaśniej. 3 dorosłe osoby wygodnie nie pojadą. Wersja przedliftingowa a taką posiadałem miała zbiornik za fotelami wiec brak możliwości powiększenia bagaźnika, około 400 litrów pojemności to raczej niewiele ale za to jest w miarę foremny i głęboki
~Pablo
Sedan 1.6 TD 80KM 59kW
Postawiłbym 4+, ale jest tylko 4 lub 5. A to dlatego, że w niemałym samochodzie jest tak mało miejsca na nogi pasażera z przodu. Kierowca ma wygodnie, pasażerowie z tyłu też nie narzekają. I w sumie pasażerowie z przodu też nie zgłaszali, żeby było im źle, ale sam wiem, że chociażby Passat ma sporo więcej przestrzeni. Ale za silnik wzdłuż i większe bezpieczeństwo gdzieś trzeba zapłacić.
~pszyszek westa@poczta.fm
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
Największy mankament to bardzo niski sufit (mam 192cm) i brak regulacji wysokości fotela. Choć ciężko w to uwierzyć ale pod tym względem Audi 80 zostaje daleko w tyle za... maluchem! Z tyłu jest jeszcze gorzej! Dodatkowo dodające urody, ale niezbyt praktyczne, mocno pochylone szyby w bocznych drzwiach. Miejsca na nogi jest za to sporo i nie przeszkadza brak regulacji kolumny kierownicy.
~Paweł
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
Nie jest to Audi 100 czy też nowsze A6. Wiadomo, że inny segment, ale podróżuje się komfortowo, każda osoba, o ile nie jest nadwymiarowa bez problemu znajdzie sobie miejsce. Bagażnik trochę mały i jego przestrzeń jest ograniczona ze względu na umieszczenie zbiornika benzyny za tylną kanapą - w B4 jest już inaczej, ale kto kupuje sedana, by wozić meble?
~marcinmet@wp.pl
Sedan 1.6 70KM 51kW
Jak na tą klasę auta jest bardzo dobrze, zarówno z przodu jak i z tyłu, auto raczej dla 4 osób, z tyłu bardzo wygodny podłokietnik. Z przodu może trochę przeszkadzać trochę za wąski tunel na nogi pasażera (nadkole po prawej stronie), ale to kwestia ustawienia fotela :) Bagażnik krótki i głęboki, za to bardzo pojemny, dużo pomieści :)
~Tomowski
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
Mimo swoich niepozornych rozmiarów, Audi 80 B3 oferuje nam całkiem przestronne wnętrze. 4 osoby mieszczą się bez większych problemów. gorzej jak przychodzi jechać w 5 osób, wtedy z tyłu jest trochę ciasno. Ilość miejsca na nogi jest więcej niż wystarczająca. Jam mierzę ponad 180 cm wzrostu, a za mną pasażer ma bardzo dużo miejsca.
~la-ger
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
Nie jestem wysoki, więc mój fotel jest przysunięty do kierownicy, co daje dużo miejsca z tyłu, choć w moim przypadku tylna kanapa używana jest absolutnie sporadycznie. Bagażnik z natury niezbyt duży i do tego nieforemny, a po włożeniu zbiornika gazu - jak w hatchbacku - mieści się skrzynka piwa i drobne zakupy.
~adadur@poczta.onet.pl
Sedan 1.8 E 112KM 82kW
Ogólnie można rzec że to samochód kobiecy, ale regulacja fotela jest doś znaczna więć nie ma problemy. Dla bardzo wysokich ruchy skrępowane (głowa dotyka sufitu). Z tyły wygodnie jedzie się z 2 osobami. Bagażnik głęboki ale za to płytki - pomimo zbiornika za tylną klapą mam otwór na narty!!!

Usterki Audi 80 B3

Audi 80 B3 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Mateusz
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
Z przodu dużo miejsca, przy wzroście 190 cm wygodnie można zająć pozycję za kierownicą, niestety gdybym chciał usiąść samemu za sobą nie byłaby to wygodna pozycja. Jak na gabaryty auta w środku miejsca jest dużo. Auto jest dość wąskie, więc 3 dorosłe osoby raczej z tyłu nie pojadą.
Audi 80 B3 Sedan