Lista ocen Audi 80 B3 Sedan (191) - Widoczność

Na liście zabraknie 426 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomowski
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
Widoczność jest moim zdaniem doskonała. Poprzednio jeździłem kombiakiem (Fiat Palio Weekend FL) i szczerze mówiąc obawiałem się przesiadki do małego sedana jakim jest B3. Okazało się, że w Audi widoczność jest wzorowa. Duża, pomniejszająca się ku górze szyba tylna i lusterka boczne świetnie się spisują. Ogólnie cała kabina bardzo dobrze oszklona. Widać tyle ile trzeba.
~Dża - piti_88@interia.pl
Sedan 1.8 75KM 55kW
Widoczność z wnętrza auta jest dobra. Lusterka zewnętrzne są odpowiedniej wielkości. Przednia szyba zapewnia duży kąt widzenia. Niestety,tylna chodź wydaje się być wielka, jest pod dużym kątem i widoczność za nią nie jest najlepsza. Brak wycieraczki powoduje, że podczas skomplikowanych manewrów w zimie, musimy poprosić kogoś o pomoc.
~Paweł
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
Jeśli chodzi o widoczność... Ze względu na aerodynamikę konstruktorzy zadbali o to, by Audiczka była dosyć opływowa, więc przednia szyba umieszczona pod dosyć niskim kątem, bywa to kłopotliwe jeśli chodzi o sygnalizatory na skrzyżowaniach, ale wystarczy po prostu dalej się zatrzymać. ;) Poza tym bez zastrzeżeń, jest dobrze.
~deejay.ftb
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
świetna, mimo że to nie Cinquecento, dzięki kanciastemu nadwoziu i dużym lusterkom bardzo łatwo przyzwyczaić się do rozmiarów auta i sprawnie manewrować. Widziałem niestety egzemplarze z tego rocznika wyposażone w tylko jedno lusterko zewnętrzne - moim zdaniem to niezbyt dobry pomysł w tym ogólnie bardzo dopracowanym samochodzie.
~Pablo
Sedan 1.6 TD 80KM 59kW
Jak na sedana tych rozmiarów jest bajka. Kto cofał Temprą, czy bliźniaczą wymiarowo Octavią, będzie wiedział o co mi chodzi. Lusterka wystarczają nawet do ciągania niewielkich przyczep, jazdy zaczynają się dopiero z dłużycą, czy lawetą. Ale do tego stworzono Sprintera, a nie osobowe Audi.
~zbisko
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
Bardzo dobra i z przodu /chociaż trzeba się przyzwyczaić/ i z tyłu bardzo dobrze widoczna w lusterkach. jak ktoś lubi przez ramię i tylną szybę patrzeć do tyłu rewelacyjnie sprawdza się spojler na klapie bagażnika.
~zydoooo
Sedan 1.6 D 54KM 40kW
Do przodu - idealnie, maska jest płaska ale widać koniec, tył się kończy zaraz za szybą więc przy parkowaniu nie ma żadnych problemów... Nawet przy braku regulacji wysokości fotela niższe osoby nie narzekają na kiepską widoczność
~adadur@poczta.onet.pl
Sedan 1.8 E 112KM 82kW
Doskonała w wszystkich kierunkach - szczególnie miło zaskoczyła mnie widoczność do tyłu, przednie słupki absolutnie nie przeszkadzają. Jeżeli ktoś ma wątpliwości to niech się przejedzie dla porównania choćby Peugotem 106.
~pszyszek westa@poczta.fm
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
Dość spory "martwy punkt" wymaga doklejenia lustereczka. Poza tym bez zastrzeżeń choć trzeba się przyzwyczaić do widoku dlugiej maski przed przednią szyba, ale to w końcu sama przyjemność :)
Dziennik kosztów dla Audi 80 B3 Sedan
5,9
12,5
9,1
~Vid
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
Siedzi sie nisko w porownaniu do innych aut , widocznosc nie jest rewelacyjna szczegolnie z tylu, ale idzie sie przyzwyczaic, cofanie z przyczepka idzie mi bez najmniejszego problemu wiec dla mnie jest ok
Audi 80 B3 Sedan