Lista ocen Audi 80 B3 Sedan 1.6 70KM 51kW 1987-1991 (13) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~marcinmet@wp.pl
Sedan 1.6 70KM 51kW
Jak na tą klasę auta jest bardzo dobrze, zarówno z przodu jak i z tyłu, auto raczej dla 4 osób, z tyłu bardzo wygodny podłokietnik. Z przodu może trochę przeszkadzać trochę za wąski tunel na nogi pasażera (nadkole po prawej stronie), ale to kwestia ustawienia fotela :) Bagażnik krótki i głęboki, za to bardzo pojemny, dużo pomieści :)
~pavloprod
Sedan 1.6 70KM 51kW
Przestrzeni z przodu nie brakuje nawet dla bardzo wysokich osób. Mam prawie 188cm wzrostu i w maksymalnym odsunięciu fotela ledwo sięgam do pedałów!! Jednak z tyłu oparcie jest zbyt pionowe(ze względu na zbiornik paliwa za fotelem) i siedzisko zdecydowanie za krótkie jak dla mnie.
~Marcin
Sedan 1.6 70KM 51kW
Zarówno z przodu jak i z tyłu miejsca jest dużo, z tyłu może przeszkadzać jednak trochę zbyt niski dach osobie siedzącej po środku. Auto to raczej jest przystosowane do jazdy w 4 osoby. Ja zazwyczaj jeżdżę sam, czasem w 2 lub 3 osoby, także jak dla mnie jest ok.
~Rudi
Sedan 1.6 70KM 51kW
Przestrzeń jest wystarczjaca. Mam wersje z szyberdachem wiec troche centymetrów z nad głowy zostało zabrane , ale osoby do 185 cm nie bedą narzekac na brak miejsca z przodu jak i z tyłu. Wygonie mogą podózować 4 dosrosłe osoby, dłuże tracy nie męczą.
~Mały
Sedan 1.6 70KM 51kW
Audi jest obszerne w środku. Jest dużo miejsca dla kierowcy i pasażerów.Dodam że ja mam 198cm wzrostu.:) jest mi bardzo wygodnie i ta pełna regulacja fotela wysokość itp dużo daje, można się wygodnie usadowić.:)
~zminas@poczta.onet.pl
Sedan 1.6 70KM 51kW
dla kierowcy i pasażera na przednim siedzeniu bardzo wygodnie natomiast z tyłu dużo gorzej , trochę za malo miejsca na nogi przy wsiadaniu , zbyt pionowo ustawione oparcie, w zasadzie na dwie osoby
~jarek
Sedan 1.6 70KM 51kW
z przodu nawet wygodnie, odsunie się troche fotel i siedzi się jak w a8, z tyłu nie jeżdże, nie wiem
~EdwardAktywista
Sedan 1.6 70KM 51kW
Na tej przestrzeni w dzisiejszych czasach byłoby 2 razy więcej miejsca...
~piter
Sedan 1.6 70KM 51kW
sporo miejsca dla kierowcy, gorzej z tyłu, mało miejsca nad głową
Dziennik kosztów dla Audi 80 B3 Sedan 1.6 70KM 51kW
8,3
~Ericsson
Sedan 1.6 70KM 51kW
Sporo miejsca w środku dla kierowcy i pasażerów.
Audi 80 B3 Sedan