Lista ocen Audi 80 B3 Sedan 1.6 75KM 55kW 1986-1991 (14) - Całokształt

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~"fan niemieckich aut"
Sedan 1.6 75KM 55kW
Jest to auto, którego nigdy bym nie sprzedał ze względu właśnie na rewelacyjny stosunek jakości do ceny. Nic nie trzeszczy, nie skrzypi, bardzo dobre materiały. Trwałość jest niesmowita. Nie istnieje tu pojęcie rdzy. Silnik nie zachwyca mocą (75KM), ale przy tej mocy ma całkiem niezłą elastyczność. Jeździłem już fiestą z 1996, passatem z 1991, fordem scoprio 2.9 z 1997, toyotą cariną 2.0 z 1997, renault Kangoo. Z tych aut moje Audi zamieniłbym...
~ramogster
Sedan 1.6 75KM 55kW
Jak na tyloletnie auto daje mu 5 ponieważ wrażenie robi duże i to jest zaszczyt siedzieć w takim samochodzie za kierownicą. Jedynie bagażnik nie jest rewelacyjnie duży no ale z założenia jest to samochód reprezentacyjny a nie roboczy i tą role spełnia znakomicie nawet na dzień dzisiejszy.
~bodekmech
Sedan 1.6 75KM 55kW
jeżeli jest bezwypadkowe to na długie lata będzie bez rdzy to do nadwozia ao całą reszte trzeba dbać czyli jakieś przeglądy i wymiany części eksploatacyjnych robione na czas dają użytkownikowi bezproblemową eksploatację i co ważne o małych kosztach warto polecić takie auto każdemu
~kapino
Sedan 1.6 75KM 55kW
ogolnie auto godne polecenia ocynkowane blachy robia swoje i mimo ze masz juz 18 lat to nie ma nawet kawaleczka rdzy nie psuje sie chyba ze z winy kierowcy.. polecam:) tylko mocniuejszego;)
~Darek
Sedan 1.6 75KM 55kW
Powiedziałem sobie że dopóki silnik nie zatrzyma się i nie ruszy dalej to będę nim jeździć. Jeżdżę nim już od 1999 roku i jedyna poważna usterka do wymiana uszczelki pod głowicą.
~spaykee@tlen.pl
Sedan 1.6 75KM 55kW
Auto bardzo ładne, bardzo dobrze się prowadzi. Ceny ewentualnych napraw nie powodują płaczu właściciela - bo naprawdę niewiele kosztują. Poza tym autko jest ekonomiczne.
~Jacek Grzybowski damar@tvsat 364.lodz.pl
Sedan 1.6 75KM 55kW
audi 80 moim ulubionym samochodem szybkie dużo miejsca mało spala jak na osobowy samochód duży udżwig
~1.6 dieseel
Sedan 1.6 75KM 55kW
posiadam to audiczke 2lata ostatnio jeżdziłem nią na trasie 1400km prawie non stop spaiła tylko 70l.Poprostu nie do zdarcia SPISUJE SIĘ ŚWIETNIE
~mateo
Sedan 1.6 75KM 55kW
super autko niezawodne, i wygodne w jezdzie naprawde extra a jesli juz cos sie zepsuje to czesci naprade nie sa drogie i latwo dostepne

Usterki Audi 80 B3

Audi 80 B3 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~PAN "T" - wierny fan audi
Sedan 1.6 75KM 55kW
polecam wszystkim tym którzy szukają samochodu który nie lęka się żadnej trasy a przy tym nie kosztuje majątku
Audi 80 B3 Sedan