Lista ocen Audi 80 B3 Sedan 1.8 75KM 55kW 1986-1990 (19) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dża - piti_88@interia.pl
Sedan 1.8 75KM 55kW
Nad głową jest bardzo mało przestrzeni. Powoduje to uczucie dyskomfortu. Pod kolumną kierownicy zrobiono półkę. Nie wiem ki diabeł podkusił konstruktora. Aby zmieścić nogi, trzeba dość daleko odsunąć fotel. Sprzęgło chowa się bardzo głęboko w podłodze, tak więc jeżeli gaz będzie ustawiony na optymalną odległość - sprzęgło będzie za daleko. Mam 186 cm wzrostu i średnio wygodnie mi się siedzi za kierownicą tego auta. Pasażerowie nie maja...
~Stachu
Sedan 1.8 75KM 55kW
Przestrzeń w tym samochodzie prezentuje się naprawdę super. Miejsca jest sporo. Pasażerowie z tyłu mają dużo miejsca na nogi nawet przy fotelach posuniętych całkowicie do przodu. Osoby o dużym wzroście też nie będą miały problemu się w nim zmieścić bo jest też dość wysokie.
~wolff76
Sedan 1.8 75KM 55kW
Jest wporządku choć wyżsi użytkownicy mogą szorować glowa po dachu z tyłu wygodnie będą podróżować 2 osoby,jak na tą klasę auta zbyt mały bagażnik z butlą gazową ładowność ogranicza się praktycznie do dobych większych zakupów
~Arek R.
Sedan 1.8 75KM 55kW
Mam 186cm wzrostu i muszę przyznać że za kierownicą siedzi się wygonie. Pozycja (fotel regulowany na wysokość) dużo lepsza niż np w Passacie B3. Z tyłu dla dwóch osób wystarczająco dużo miejsca.
~cinek
Sedan 1.8 75KM 55kW
z przodu po prostu makabrycznie duzo miejsca, z tylu troche mniej,ale co mnie obchodzi jak jest z tylu.
~mateusz_jopek
Sedan 1.8 75KM 55kW
miejsca w środku sporo, spełniał założenia samochodów z segmentu D.
~Ewa
Sedan 1.8 75KM 55kW
bardzo duże auto.Z przodu i z tyłu każdy spokojnie zasiądzie wygodnie.
piata osoba z tyłu ma ciężko ale na 4 osoby bardzo komfortowo
~onej
Sedan 1.8 75KM 55kW
Ja nie narzekam, mam dużo miejsca z przodu, a z tyłu nikt nie narzeka.

Usterki Audi 80 B3

Audi 80 B3 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu