Lista ocen Audi 80 B3 Sedan 1.8 75KM 55kW 1986-1990 (21) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dża - piti_88@interia.pl
Sedan 1.8 75KM 55kW
Skrzynia działa b.dobrze. Czasem występują problemy z wrzuceniem wstecznego. Poza tym jeździ się przyjemnie. Nie ma żadnych trzasków i pisków. Nie słychać jej pracy. Niestety jak na niemieckie auto, sprzęgło jest troszkę \"wulgarne\" i potrafi szarpnąć. Poza tym, nie ma problemów.
~Arek R.
Sedan 1.8 75KM 55kW
W moim samochodzie ten element cały czas sprawuje się jak marzenie. Oczywiscie są ślady zużycia (drugi bieg czasami haczy) ale ogólnie jak na tyle lat to mogę poiwedzieć że nie spotakałem się z lepszą skrzynią - tutaj nawet Mercedes nie ma czego szukać 9wiem bo jeździłem).
~Stachu
Sedan 1.8 75KM 55kW
Skrzynia biegów chodzi dość głośno. Byłem w kilku warsztatach i nikt nie potrafił określić co jak i dlaczego. Poza tym w moim modelu jest skrzynia 4-biegowa. Ani to biegi długie ani też krótkie co daje ujemny wpływ na przyśpieszenie tego auta.
~cinek
Sedan 1.8 75KM 55kW
dopasowana idealnie, chodzi lekko, krotka dzwignia pozwala na bardzo syzbka zmiane biegow. czasami mam tylko problem z wlaczeniem wstecznego (podwojnie wysprzeglic musze) ale to chyba tylko przypadlosc mojego egz.
~mateusz_jopek
Sedan 1.8 75KM 55kW
Skrzynia chodziła mi rewelacyjnie, biegi wchodziły świetnie! Popieram opinie innych użytkowników skrzynia musi być naprawde niezniszczalna jeśli po tylu latach chodzi tak dobrze.
~Luki
Sedan 1.8 75KM 55kW
Działa niewiarygodnie precezyjnie!!! Jak dżojstik w PC!!! Żadnych zgrzytów!!! A sprzęgło zaskakuje!!! Jak w nowym aucie!!!
~wolff76
Sedan 1.8 75KM 55kW
CUDO,nie jeżdziłem jeszcze takim autem w którym skrzynia biegów pracowałaby z taką precyzją i tak lekko.Bezawaryjna,NIEŚMIERTELNA
~abimbalski
szkoda żę mam 4-biegową skrzynie ale tak to wszystko w porządku
~kubaciesielski1@wp.pl
Sedan 1.8 75KM 55kW
jak zimny to jedynka cięzko wskakuje,ale poza tym wszystko oki:)
Dziennik kosztów dla Audi 80 B3 Sedan 1.8 75KM 55kW
11,8