Lista ocen Audi 80 B3 Sedan 1.8 75KM 55kW 1986-1990 (17) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Arek R.
Sedan 1.8 75KM 55kW
Ktoś napisał w swoim komentarzu że wentylator dmuchawy jest głośny. Owszem na III i IV biegu wentylator słychać głośno w czasie jazdy ale nie jest to spowodowane tylko tym że to on aż taki głośny ale także tym że silni jest b.dobrze wyciszony. U mnie podróże z prędkościami 90-120 odbywają przy udziale szumów zewnętrznych a o pracy silnika przypomina obrotomierz.
~Stachu
Sedan 1.8 75KM 55kW
Póki się nie przekonałem nie sądziłem, że takie stare samochody mogą tak cichutko pracować. Nie jeden samochód powyżej 2000 roku mógłby mu pozazdrościć. Co się tyczy tego jak słychać na zewnątrz muzyką ze środka... Słabiutko słychać. I to bardzo dobrze. Robienie umcy umcy umcy w środku miasta jest dla typowych małolatów z wiejskim stanem umysłu.
~posiadacz :)
Sedan 1.8 75KM 55kW
wystawiam przeciętnie ponieważ z tyłu na pewnych obrotach nie da sie porozumiec, jest taka chwila ze poprostu w uszach jest wielki huk, z przodu jest idealna cisza wiec za to plus, golf 3 w porownaniu to traktor oczywiscie przy wiekszych predkosciach. problem ponoc znika gdy wymieni sie na inny wydech
~Dża - piti_88@interia.pl
Sedan 1.8 75KM 55kW
W aucie jest raczej głośno. Amortyzatory dają o sobie znać. Przeguby również. DO najcichszych niestety nie należy. Denerwujące jest świszczenie lusterek - praktycznie nie do usunięcia.
~abimbalski
Sedan 1.8 75KM 55kW
jest bardzo cicho ale mam pozakładane wszystkie możliwe wyciszenia,łącznie z tym od spodu silnika i na klapie maski przedniej
~cinek
Sedan 1.8 75KM 55kW
jak w japonskich jednorazowkach, czasami spogladam na obrotomierz na swuatlach zeby sprawdzic czy silnik chodzi.
~wolff76
Sedan 1.8 75KM 55kW
Ogólnie w porządku silnik słychac pow 3000 obr.może szum powietrza trochę przeszkadza,ale tragedii nie ma
silnik pracuje dobrze do 160 km/h później jest gorzej ale żadko jeżdże szybciej
~kubaciesielski1@wp.pl
Sedan 1.8 75KM 55kW
po przesiadce z poloneza wreszcie słysze radio w czasie jazdy:)

Usterki Audi 80 B3

Audi 80 B3 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Luki
Sedan 1.8 75KM 55kW
Brakuje wyciszenia pod maską a i tak jest cichutko !!!
Audi 80 B3 Sedan