Lista ocen Audi 80 B3 Sedan 1.8 E 112KM 82kW 1986-1991 (50) - Całokształt

Na liście zabraknie 48 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~n o o k i e
Sedan 1.8 E 112KM 82kW
Moje autko to B3 z 1988 roku. Kupilem je za 500 euro (2 tys zl) i jestem bardzo zadowolony. W zamian za marne pieniadze dostalem naprawde swietna fure, z dosc mocnym, a jednoczesnie oszczednym silnikiem. Do tego bardzo komfortowo w srodku, miejsca nie brakuje ani z przodu, ani z tylu. Skrzynia biegow swietna, bardzo krotkie przelozenia. Ergonomia to czysta rewelacja. Wszystko jest tam, gdzie byc powinno, a schowkow i poleczek cale mnostwo (za...
~Enes
Sedan 1.8 E 112KM 82kW
Silnik przyjemny w jeździe, na tą mase zbiera sie przyzwoicie. Może być problem z zagazowaniem przez system wielowtrysku choć nie jest to niemożliwe. Karoseria jak to ocynk trzyma sie dobrze mimo swoich lat. Większość problemów w tym aucie to elektryka, nie jest jej dużo lecz to co jest lubi sie popsuc. Zawieszenie jest dosyć proste na stalowych wachaczach + belka z tyłu, żadko sie psuje a jak już sie popsuje to naprawa nie kosztuje dużo.
~adadur@poczta.onet.pl
Sedan 1.8 E 112KM 82kW
Może z takiego rocznika znajdzie się coś lepiej wyposażonego i bardziej komfortowego a w swoim segmęcie jest KRÓLEM. Dla tych którzy nie mieli przyjemności zapoznać się z Audi 80 polecam przjażdzkę. Autko okaże się lepsze niż nie jeden samochód znacznie mołodszy. Osobiście zrezygnowałem z kupna forda z 1994r. Ogólnie autko posiadam stosunkowo krótko - ocene powtórze po przejechaniu jakić 10 - 15 tyś km bo narazie to tylko 1800 km
~Elvis78
Sedan 1.8 E 112KM 82kW
Audi 80 ´91 sprawuje się bardzo dobrze. Auto jest niezawodne. Przyspieszenie satysfakcjonujące zarówno na benzynie jak i na gazie. Jedyne o co można mieć pretensje to układ zawieszenia. Jazda po polskich drogach powoduje, że sworzniom czy gumowym końcówkom trzeba poświęcić trochę czasu i pieniędzy. Mankamentem w moim modelu są zderzaki, które bardziej służą jako ozdoba niż funkcjonalne urządznie.
~michal
Sedan 1.8 E 112KM 82kW
drugi raz bym nie kupil. ceny czesci dosyc wysokie, nawet jesli zakladajac ze audio to jakas lespza firma. generalnie, balem sie jechac samochodem w dalsz trase, bo nigdy nie bylem pewien co sie moze zepsuc, wolalem juz wziac mojego 10-letniego matiza on byl pewniakiem. spalanie w granicach nromy, ale tylko gaz paliwo, to juz inna bajka.
~bartek z zakopanego
Sedan 1.8 E 112KM 82kW
zeby bylo dobrze trzeba zaplacic za 89 r 10 tys bez gazu. posiadam takie auto z gazem, jak zakladacie to tylko brc i do silnika 1,8 s mieszalnik 100 kw ,przejechalem na gazie 40 tys i idzie na gazie lepiej niz na benzynie. trzeba tylko pilnowac oleju i plynu i mozna siadac o 2 w nocy i jechac na koniec swiata . goraco polecam to solidne auto
~KACEER
Sedan 1.8 E 112KM 82kW
Ogólnie autko przyjmne, miło sie prowadzi, komfort jazdy też niezły.Spalanie tragicznie duże, poza tym raczej bez usterek, Rewelacyjnych osiągów w przyśpieszaniu i prędkości nie zaobserwowałem. Zaznaczam,że autem tym jeżdżę od niedawna, jestem laikiem jesli chodzi o mechanike pojazdowa, za wszelkie gafy przepraszam, prosze o wyrozumiałość.
~audi b3
Sedan 1.8 E 112KM 82kW
Auto godne polecenia,mimo wieku niezawodne i tanie w utrzymaniu.Karoseria w ocynku więc brak rdzy,wnętrze ładne i dobrze wykonane.Silnik mimo swego wieku nie bierze oleju i dobrze pracuje na benzynie i LPG.Może dynamika nie powala ale na polskie drogi wystarcza(Vmax 210km/h)Autko naprawde super!
~Włodek (601277462)
Sedan 1.8 E 112KM 82kW
Jestem bardzo zadowolony z zakupu (20.02.02-przy stanie licznika 197.000)- w tej chwili ma już 224.000 i nic na razie nie wskazuje na to że będzie inaczej. Gdyby nie tragiczny stan naszych dróg było by jeszcze lepiej (każde zawieszenie padnie, a co dzieje się z nadwoziem?)
~robins50@poczta.onet.pl
Sedan 1.8 E 112KM 82kW
Za całokształt auto dostaje 5. W zadnym aucie poza Audi 80 nie spotkalem tak wypasionego wnetrza jak na 14latka. zaokrąglona tapicerka niezla skrzynia biegów fotele z trzymaniem bocznym :) ogólnie auto polecam tylko młodsze i z mniejszym przebiegiem i z wiekszym silnikiem !
Audi 80 B3 Sedan