Ocena kierowcy - Audi 80 B3 Sedan

Silnik 1.8 S 90KM 66kW
Rok produkcji 1989
Audi 80 B3 Sedan 1.8 S 90KM 66kW 1986-1991 - Oceń swoje auto
Karoseria : ocynk
Jeździłem tym autem 4 lata i nigdy mnie nie zawiódł. W największe mrozy zawsze odpalił, garażu nie mam, stał pod chmurką, nawet -30 stopni to dla niego śmiech. Części bardzo tanie, większość rzeczy można samemu wymienić, łatwa konstrukcja. Takich aut już nie robią niestety. Żałuje że go sprzedałem i kupiłem inne auto z 2000r, którym może wygodniej się jeździ i mniej pali ale za to części droższe i lubi opiekę warsztatu, dlatego sprzedaje dziada i znowu wracam do audi 80 tym razem B4:) nie ma to jak stare niezawodne audi
silnik dynamiczny nie jest, ale za to niezawodny. w największe mrozy zawsze odpalił, nigdy nie widział gazu, problemów nigdy nie miałem. podobno ten silnik toleruje gaz, ale nie wypada niemca gazować, to nie żyd :)
precyzyjna, dałbym 5 ale zaczęła mi głośno wyć po roku, nawet jak wymieniłem olej. 3 lata tak jeżdziłem i nie padła :)
trochę za miękkie ma zawieszenie, ale nie ma co narzekać na jazdę, fotele wygodne
wszystko dookoła ładnie widać, lusterka wsteczne też ok
wszystko pod ręką, trzeba się przyzwyczaić jak w każdym aucie
może być, w zime ładnie grzało dopóki nagrzewnica nie padła :)
mam 184cm wzrostu, jak dla mnie z przodu miejsca jest dużo, jeśli chodzi o tył to nie wiem nigdy z tyłu nie jechałem, ale w 8 nie raz sie jechało i żeby nie dziewczyny to nie byłoby gdzie pacla wsadzić :)
cichutko nawet dopóki skrzynia nie zaczęła wyć
trochę wcina paliwa, zima tragedia, gazu nie było. Lepiej żeby palił dużo niż ma się psuć jak większość nowszych aut. Części bardzo tanie i łatwo dostępne.
bardzo dobre auto za małe pieniądze, teraz takie auta nawet za 2000zł można znaleść w dobrym stanie.
tylko to co się zużywa, wiadomo auto już pełnoletnie ma prawo się psuć ale to naprawdę rzadkość. Żałuje że go sprzedałem.
nic, kompletnie nic, nawet skrzyni biegów nie można było dobić

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.8 S 90KM 66kW [l/100km]

12,0