Lista ocen Audi 80 B3 Sedan 1.8 S 90KM 66kW 1986-1991 (93) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 115 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~posiadacz Audi 80 w dobrym, stanie
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
Tu sie nie bede wypowiadał bo auta mam dopiero kilka misiecy. Ale napisze co sadze. autem przejechałem 12 tys i w tym czasie padł tylko siłowni centralnego zamka w bagazniku. Auto ma 14 lat i orginalne rury układu wydechowego, orginalne końcówki drażka kierwniczego, tarcze hamulcowe sa juz zużyte ale jeszcze pociagną ze 30 - 40 tys km. Sprzegło nie ruszane (mam ksiażke napraw po krzyzaku ;-) Uszczelka pod głowicą orginalna ( silnik nie był...
~Paweł
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
Tutaj znowu wiek robi swoje, psują się z reguły pierdółki, ale należy liczyć się z tym, że w takim aucie może siąść praktycznie wszystko. Natomiast jeżeli zadbamy o stan techniczny, wszystko wymieniamy na czas - bez powodu nie ma prawa się psuć, auto jest praktycznie pancerne, można naprawić je w trasie mając trochę kluczy, parę śrubokrętów, taśmę izolacyjną i opaski zaciskowe. ;)
~pszyszek westa@poczta.fm
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
Trochę się ich zebrało, ale jak na 18-latka to nie jest źle. Łożysko, sworzeń, łącznik stabilizatora (3 razy!), termostat, uszczelka głowicy, węże chłodnicy, klakson, regulator świateł, włączniki halogenów, kabel w tylnej klapie a prócz tego elementy zużywające się z wiekiem: tarcze hamulcowe, pasek klinowy, zawias w drzwiach, tłumik, żarówki na desce rozdzielczej.
~MRX
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
może podam tylko fakty opinia należy do Ciebie: -krótkotrwały włącznik świateł długich tzw."blink" nie działa -pokrętło do kierowania nadmuchu kratki-szyby-nogi nie działa -podświetlenie pokręteł ostatnio padło -podświetkenie popielniczki przód, tył nie działa -czujnik podświetlenia lewych drrzwi przednich nie działa -i kilka innych
~Urzytkownik Audi 80
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
Kupiłem w nie za fajnym stanie (ale sam od kiedy mam nic nei zepsułem) miał popękaną tapicerke na fotelach, wachacze do wymiany, osłona słupka przedniego w czesie jazdy na głowe mi zleciała, kontrolki się nie świeciły. Ale jak ja go urzywam nic nei stało się więc myśle że to z winy poprzedniego właściciela ale na wszelki wypadek nie daje idealnej oceny.
~marioum@interia.pl
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
kiepska jakość z detalami (np. nie do pomyślenia żeby psuły się zegary wskazujące poziom paliwa, prędkości !!!????), bardzo wredny gażnik ze swymi podciśnieniami -japoński KAINHIN II- prosty że żal patrzeć, a jak coś się dzieje to ciężko pozbyć się usterki. Problemy z wolnymi obrotami.
~Mateusz
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
Przeciekająca nagrzewnica - typowy problem dla tego modelu po 20/30 latach użytkowania. Problemy z wskaźnikiem temperatury i paliwa - wystarczy wymienić tranzystor w liczniku, koszt 3 zł. Im więcej wyposażenia dodatkowego tym więcej drobnych usterek może się pojawić.
~MP
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
Lista jest dość długa: nie działająca nagrzewnica, brak ogrzewania szyby, brak świateł mijania, brak świateł drogowych, nie działał wskaźnik paliwa brak światła przeciwmgłowego tylnego, nie działające radio, zacinające się zamki, woda w bagażniku, skrzypiący fotel kierowcy i pasażera
~x1_mario
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
Elektryczny szyberdach jest do d.... :), Prędkościomierz wariował i póżniej padł całkiem, ale już naprawione i z czujnikiem poziomu paliwa też były problemy. pozatym narazie z drobiazgów nic nie wychodzi, aha sprawcie fotele z przodu przed kupnem, u mnie się kolebocą :)
~ving
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
tak-pomimo tych moich 12tu tysiecy km musze sie przyznac-wymienilem klocki i tarcze hamulcowe...odruchowo!-nie wiem ...pewnie z wiekiem to przychodzi ze czlek zaczyna dbac o swoje bezpieczenstwo i nie tylko ;-)... a moze to dlatego ze ponad rok jezdze tym samochodem ;-)
Audi 80 B3 Sedan