Lista ocen Audi 80 B3 Sedan 1.8 S 90KM 66kW 1986-1991 (66) - Ergonomia

Na liście zabraknie 142 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~deejay.ftb
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
z oczywistych względów w wersji ze wspomaganiem układu kierowniczego (a taką właśnie jeżdżę) seryjna kierownica mogłaby być mniejsza. poza tym bez zarzutu, wszystko totalnie przemyślane a jakości wykończenia niektórzy producenci mogliby się nauczyć na tym przykładzie jeszcze dzisiaj. Jedyna wada to katastrofalne w skutkach umieszczenie zbiornika paliwa za tylną kanapą przez co bagażnik jest za krótki i zbyt głęboki a jego podłoga przypomina...
~ving
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
ponad rok jezdze tym samochodem-poniewaz sam uzytkuje ten wozik (zona ma fiacika hehe) nie napisze wam jak sie siedzi w czasie jazdy z tylu z przyczyn oczywistych nie wiem...powiem wiecej nawet nie brakuje mi podlokietnika dziwnie jakos prawa reka wspiera sie na boku fotela i to wystarcza...inni wsiadajac do tego auta mowia "ale duza kierownica" ...zientarscy sie znalezli!...tez tak uwazacie?...ja nie dla mnie jest wsam raz-wciaz w sam raz:-)
~Mateusz
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
Wszystkie przełączniki umieszczone tam, gdzie się tego spodziewa kierowca, jedynie włączanie świateł awaryjnych manetką przy kierownicy może być zaskoczeniem. Dobrze widoczne zegary, masa wszelkiego rodzaju schowków, również schowek na kasety!
~Paweł
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
Wszystko jak najbardziej pod ręką. Nie ma zbyt wielu przełączników i w ogóle, ale wszystko można obsłużyć bez odrywania wzroku od kierunku jazdy. No może być jeden wyjątek - jeżeli kupimy nowe radyjko i nie znamy jeszcze jego obsługi. ;)
~warmia_gp@poczta.onet.pl
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
To mi się podoba w Audi , żadnych zbędnych bajerów , deska przejrzysta i prosta , brak świecących lampek i lampeczek drażniących oczy.Czasami tylko brakuje kontrolki świateł . A w modelu który posiadam brak sygnalizacji pozostawienia włączonych świateł.
~alvaro7
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
Wygodne fotele,sporo miejsca z tyłu, przyciski rozmieszczone w zasięgu rąk,obsługa prosta i intuicyjna.Szkoda tylko ,że bagażnik taki mały no i bak paliwa wbudowany w oparcie tylnych siedzeń- nie można złożyć oparcia.
~pszyszek westa@poczta.fm
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
Wręcz wzorcoma. Duża ilość schowków (5 + 2 w drzwiach), fajna obsługa włączników świateł, oświetlenie silnika to tylko część zalet. Dodatkowo wielki bagażnik choć niestety bez możliwości powiększenia przez złożenie tylnej kanapy.
~TRUMAN katap@o2.pl
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
nie mogę sie przyzwyczaić że przełączniki swiateł drogowych i awaryjnych - są przy kierownicy, no i ten brak mozliwości rozłozenia siedzeń z tyłu (jest tam zbiornik paliwa) to jest na pewno na minus(dobrze że w B4 już to załatwili)
~posiadacz Audi 80 w dobrym, stanie
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
Jak na poczatek lat 90 tych to dobrze, na desce panuje wzorowa ergonomia umieszczenia wskaźników , przycisków i innych elementów. Audi zawsze słynło ze wzorowej ergonomi. Wszytko jest bardzo łatwo rozpoznawalne.

Usterki Audi 80 B3

Audi 80 B3 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~gesio
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
Łatwo przypadkowo włączyć światła drogowe przy przełączaniu kierunkowskazów. Brak regulacji kierownicy i wysokości fotela. Skandalicznie mały bagażnik, przez zbiornik paliwa ustawiony pionowo za siedzeniem i butle gazu.
Audi 80 B3 Sedan