Lista ocen Audi 80 B3 Sedan 1.8 S 90KM 66kW 1986-1991 (75) - Widoczność

Na liście zabraknie 133 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomowski
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
Widoczność jest moim zdaniem doskonała. Poprzednio jeździłem kombiakiem (Fiat Palio Weekend FL) i szczerze mówiąc obawiałem się przesiadki do małego sedana jakim jest B3. Okazało się, że w Audi widoczność jest wzorowa. Duża, pomniejszająca się ku górze szyba tylna i lusterka boczne świetnie się spisują. Ogólnie cała kabina bardzo dobrze oszklona. Widać tyle ile trzeba.
~Paweł
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
Jeśli chodzi o widoczność... Ze względu na aerodynamikę konstruktorzy zadbali o to, by Audiczka była dosyć opływowa, więc przednia szyba umieszczona pod dosyć niskim kątem, bywa to kłopotliwe jeśli chodzi o sygnalizatory na skrzyżowaniach, ale wystarczy po prostu dalej się zatrzymać. ;) Poza tym bez zastrzeżeń, jest dobrze.
~deejay.ftb
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
świetna, mimo że to nie Cinquecento, dzięki kanciastemu nadwoziu i dużym lusterkom bardzo łatwo przyzwyczaić się do rozmiarów auta i sprawnie manewrować. Widziałem niestety egzemplarze z tego rocznika wyposażone w tylko jedno lusterko zewnętrzne - moim zdaniem to niezbyt dobry pomysł w tym ogólnie bardzo dopracowanym samochodzie.
~zbisko
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
Bardzo dobra i z przodu /chociaż trzeba się przyzwyczaić/ i z tyłu bardzo dobrze widoczna w lusterkach. jak ktoś lubi przez ramię i tylną szybę patrzeć do tyłu rewelacyjnie sprawdza się spojler na klapie bagażnika.
~pszyszek westa@poczta.fm
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
Dość spory "martwy punkt" wymaga doklejenia lustereczka. Poza tym bez zastrzeżeń choć trzeba się przyzwyczaić do widoku dlugiej maski przed przednią szyba, ale to w końcu sama przyjemność :)
~Vid
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
Siedzi sie nisko w porownaniu do innych aut , widocznosc nie jest rewelacyjna szczegolnie z tylu, ale idzie sie przyzwyczaic, cofanie z przyczepka idzie mi bez najmniejszego problemu wiec dla mnie jest ok
~Patryk K
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
Widoczność jest znakomita. Duża przednia szyba, wąskie słupki przednie. Z tyłu jest podobnie. Jedynie brak sferycznych lusterek zewnętrznych... no ale to nie ta epoka jeszcze.
~Wojtek
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
Auto jest wystarczająco przejrzyste. Z widocznością nie ma żadnych problemów. Jedynie przy cofaniu ciężko jest wyczuć granicę odległości (przez mocno ściętą tylną szybę)
~ving
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
ponad rok jezdze tym samochodem-no tu akurat sie nic nie zmienilo...widze ze niektorzy narzekaja ze nie widza konca bagaznika...hmm...ja mam spojler wiec widze koniec.
~GOYA-G4
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
widać wiek konstrukcji, ale jest dobrze, czasami mam problemy z cofaniem ,czy się zmieści a potem się okazuje ,że jeszcze dobre pół metra zostało
Audi 80 B3 Sedan