Lista ocen Audi 80 B3 Sedan 1.8 S 90KM 66kW 1986-1991 (81) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 127 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
No tutaj to szału nie ma, przy małych prędkościach jest dosyć cichutko, jest przyjemny pomruk silnika, lecz jadąc w przedziale 120-140km/h już niestety jest co raz gorzej, szum powietrza robi swoje, ale też i zaczyna słychać co raz bardziej jęk silnika. Wiadomo, że silniczek jest słaby, a auto dosyć stare, więc można to wybaczyć. Mimo wszystko zdecydowanie lepiej niż w dieslach TDI czy bez turbiny z grupy VAG.
~posiadacz Audi 80 w dobrym, stanie
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
Rewelacja, powaznie ja mam limitowana wersje Comfort Edition. Silnik słychac dopiero przy obrotach po 3 tys ale to i tak miły dzwiek ;-) Słychać szum powietrza przy predkosci około 100 km/h. Cisze spada podczas jazdy po łatanym asfalcie, dziurach itd bo Audi maja twarde zawieszenia. Nierównosci z drogi sa przenoszone na auto i słychać dudnienie. Ale za to auto trzyma sie drogi jak lokomotywa szyn ;-)
~deejay.ftb
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
Tylne drzwi są puste w środku a na wewnętrznej stronie maski silnika brakuje maty wygłuszającej, inaczej też powinny być skonstruowane boczne szyby - opływ powietrza podczas jazdy tak z otwartymi jak i zamkniętymi oknami jest stanowczo za głośny nawet jeśli weźmiemy poprawkę na wiek auta.
~ving
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
ponad rok jezdze tym samochodem-14scie latek ma to auto a ja mam pisac czy jest ciche..ale teraz czy 14 lat temu? Bo jesli dla mnie teraz jest ciche to o zgrozo wtedy pewnie zachowywalo sie jak autko na prad! ... no dobra jak przeciagne troche dluzej jedynke to slysze ze wciaz mam motor pod maska :-)
~Tomowski
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
Na wyciszenie nie mam co narzekać, tym bardziej, że w w/w Fiacie go praktycznie w ogóle nie miałem. Silnik w kabinie jest prawie niesłyszalny - słychać go dopiero po osiągnięciu 3500 obrotów. jak dla mnie majstersztyk.
~TRUMAN katap@o2.pl
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
to własnie mi sie podoba w moim aucie jest bardzo cicho silnika prawie nie słychac nawet przy 130-140 km/h mam ciche opony powietrze też raczej cicho opływa autko - dla mnie przyjemność jazdy w trasie!
~Maciej
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
Przy prędkościach 180 plus trzeba było już podnosić głos żeby rozmawiać. Jednak na spokojne trasy lub jazdę do miasta wystarczy i nie rozboli nas głowa.
~Waldus
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
Wyciszenie zasługuje na marne 2, w samochodzie jest bardzo głośno, przy prędkości 80 km/h jest ok, natomiast powyżej prędkości 130km/h nie da się rozmawiać.
~pszyszek westa@poczta.fm
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
Bardzo dobre, do 100km/h silnika praktycznie nie słychać. Głośniej powyżej 120 ale i tak lepiej niż w innych nawet dużo młodszych autach.

Usterki Audi 80 B3

Audi 80 B3 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~x1_mario
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
Wyciszenie bardzo dobre, jeździłem o wiele młodszymi autami które mały podobne jak nie gorsze wyciszenie, ale wiadomo do nowych auto to mu brakuje.
Audi 80 B3 Sedan