Lista ocen Audi 80 B3 Sedan 1.9 113KM 83kW 1986-1988 (17)

~maykel
Sedan 1.9 113KM 83kW
Całokształt oceniam bardzo dobrze, po prostu takich aut już dzisiaj nie robią. Audiczka była u nas przez 13 lat , kupiona od niemca z przebiegiem 98tys. km w momencie sprzedaży ponad 420 tyś. Grama rdzy czy poważniejszych napraw Po prostu stare poczciwe Auto
~Maciei Gawryś
Sedan 1.9 113KM 83kW
Audi 80 18 E 113 km jest naprawde bardzo dobrym samochodem jak sie dbo o nie to służyć będzie bardzo długo. Blacha ocynowana z dwóch stron jezeli auto nie było rozbite tak jak te które posiadam to z korozją nie mamy doczynienia. osiągi są do pozazdroszczenia na dzień dzisjejszy 100 km/h około 10 sek przy normalnym przyśpieszaniu a nie sportowym . od 120 do 160 km/h na piątym biegu dosłownie moment . Najszybcjej z jaką prędkością jechałem to...
~Artur Radom
Sedan 1.9 113KM 83kW
Auto dla osób lubiących komfort jazdy połączony z dużą rezerwą mocy, a przy tym niedużego zużycia paliwa. Doskonałe auto na nasze Polskie drogi.
3,7
~Marek
Sedan 1.9 113KM 83kW
Dość twarde zawieszenie, głośny w środku. Z silnikiem 1,8 110KM można poszaleć, 1.6 w tym autku to porażka. DObrze się trzyma drogi, jest niski i szeroki, na dobry gumach bardzo wygodny w trasie. Problemy z manewrowaniem w mieście, jest długi, skręt ma kiepski, układ kier. chodzi ciężko, a w lusterkach nie widać zbyt dobrze. Pomimo butli LPG jest jeszcze sporo bagażnika do wykorzystania. Ogólnie ocena dobra. Blacha dość dobra, trzeba dbać o...
~audi fan
Sedan 1.9 113KM 83kW
aułtko naparawde kultowe wiekszos napraw mozna zrobic samemu a czesci do naszych zachodnich przyjaciol sa w bardzo przystepnej cenie
~misiek
Sedan 1.9 113KM 83kW
Elastyczność na 5 z +, zużycie oleju po przebiegu 212 tyś zerowe ! (Silnik)
~jakon
Sedan 1.9 113KM 83kW
jak na \" dziadka\" to jeszcze nie jeden nowszy ma kłopoty na zegarze 220 i tyle leci dalej nie wiem bo wskazówka się zapiera (Silnik)
4,1
~p.
Sedan 1.9 113KM 83kW
super auto! (nie mialem nigdy malucha a teraz mam golfa4 wiec wiem co pisze :)
~jaksa
Sedan 1.9 113KM 83kW
Nawet starszym modelem jeszcze pojeżdzisz. Nie koniecznie bez wypadkowym. Liczy się dbanie. a tu ciężko cos zepsuć nawet zapominalskim.
~liberty 78
Sedan 1.9 113KM 83kW
Mam swaja b3 cztery lata i od poczatku mnie jeszcze nie zawiodla.Ani raz nie zdarzylo sie zebym gdzies stanol i prosil o pomoc.W srodku pelna wygoda i wszystko pod reka.Polecam te auta bo dostep do czesi zamiennych jest bardzo bogaty i wcale nie drogi a czesto w serwisach sie nie bywa.
Audi 80 B3 Sedan