Ocena kierowcy - Audi 80 B3 Sedan

Kolim kolim84@wp.pl, 20 lat temu
Silnik 1.6 D 54KM 40kW
Rok produkcji 1989
Audi 80 B3 Sedan 1.6 D 54KM 40kW 1986-1991 - Oceń swoje auto
Bardzo ladna karuseria, wygladem nie przypominajaca samochodow z "tamtej epoki" i ocynkowana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W srodku troszke na wzor mercedesa i to mnie wkurza. ale coz zrobic w koncu to niemiec. Po prostu jak dla mnie(studenta) jest to wysmienicie oszczedny samochod za 20zl jezdze 100km w bardzo fajnym samochodzie.
Jak na 89rocznik nie mam zastrzen, tylko w zime kiepsko pali(diesel)
Po wymianie jabłka przy lewarka skrzyni biegow, nie ma zastrzezen.
Jak na razie nic nie stuka(spokojna jazda przez caly okres uzytkowania), wymieniane (tylko) sprezyny i amortyzatory
W miare duze lusterka boczne, dobrze wspopracuja z wewnetrznym.
Wszystkie przyciski dobrze rozmiesszczone wszystkie blisko kierowcy.
W zime naprawde dobrze grzeje, w lato bez klimy troszke kiepsko, ale nie narzekam.
Kierowca i pasazer z przodu nma wystarczajaca miejsca, Niestety z tylu w "miare wygoidnie" moga podruzowac 2 osoby. Oczywiscie na krotkie traSY TO I 5 WEJDZIE.
Diesla slychac, ale glosniej muzyka i spox.
spalanie ok.6l/100km W MIESCIE 4,5l/W TRASIE przeglady grosze, a zreszta wiekszosc sam w garazu naprawiam, tez za grosze.!!!!!!!!
Przez ostatnie 7lat, nawalila mi nagrzewniczka, passek klinowy:-( i oczywiscie wymienialem klocki, plyny itd
najpowazniejsza usterka, zerwanie paska klinowego w trasie. A co moze zepsuc sie w dieslu????????................:)

Usterki Audi 80 B3

Audi 80 B3 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu