Lista ocen Audi 80 B3 Sedan 1.6 D 54KM 40kW 1986-1991 (21)

~polishbastard
Sedan 1.6 D 54KM 40kW
Auto kosztowało 1700 PLN. Wyprostowanie kilku istotnych rzeczy typu remont głowicy, wymiana oleju i wszystkich filtrów, wymiana chłodnicy, trochę zawieszenia - 1500 PLN. Auto chodzi jak czołg, zionie olejem z rury, trzęsie, nie ma nawet wspomagania. I za taką cenę nie oczekujmy niczego lepszego. Jeżdżenie takim klunkierem w mieście to wstyd. Ale ja to auto kocham. Jest bardzo trwałe, niezatapialne, niezmordowane życiem. Wytrzyma wszystko. Mało...
~marcinmet@wp.pl
Sedan 1.6 D 54KM 40kW
Auto, pomimo swoich 22 lat na karku i dużego już przebiegu, cały czas jest w formie. Silnik chodzi jak zegarek. Jest trochę poobijane, ale całość trzyma się kupy, do środka woda mi się nie leje. Nie ma kompletnie żadnego wyposażenia (jest tylko hak), co mi i tak nie przeszkadza. Pomimo kilku usterek, o których niżej, warto było je kupić.
~zydoooo
Sedan 1.6 D 54KM 40kW
Gdyby nie ten brak mocy i troszeczkę ciszej w środku - miodzio, bardzo przyjemne autko szczególnie jako pierwszy samochód albo \"wół roboczy\" - ekonomiczny, trwały i bezpieczny, bardzo dobrze trzyma się drogi i prowadzi, poza tym jest łatwy do opanowania dla niedoświadczonych kierowców a i w przypadku braku opanowania strata niewielka :)
3,5
~Moracz
Sedan 1.6 D 54KM 40kW
Bardzo wdzieczne auto napewno niejest to samochód do szybkiej dynamicznej jazdy
~smajdor@onet.eu
Sedan 1.6 D 54KM 40kW
sluchajcie to naprawde dobre auto. ludzie kupuja golfy II bo dobre. miałem i to i to. audi bije golfa 100 razy. jest szubsze i lepiej sie trzyma drogi. zwrotniejsze i wiecej miejsca w nim jest. porównuje te same auta z silnikiem 1.6. diesel bez tyrbiny z 4 biegowa skrzynia. i uwierzcie mi audi jest DUŻO LEPSZE. POLECAM TEN SAMOCHÓD BO JEST PROSTY I NIEZAWODNY A TO ROZWIAZANIE OSIZ TYŁU JEST GENIALNE. TAM WSZYSTKO ROBISZ SAM I ZA GROSZE....
~Kolim kolim84@wp.pl
Sedan 1.6 D 54KM 40kW
Bardzo ladna karuseria, wygladem nie przypominajaca samochodow z "tamtej epoki" i ocynkowana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W srodku troszke na wzor mercedesa i to mnie wkurza. ale coz zrobic w koncu to niemiec. Po prostu jak dla mnie(studenta) jest to wysmienicie oszczedny samochod za 20zl jezdze 100km w bardzo fajnym samochodzie.
~lukasz
Sedan 1.6 D 54KM 40kW
fajne auto choc mam z malo elastycznym silnikiem ale sprawuje sie dobrze jak na swoj wiek bez dziur w podwoziu,czesci sa dostepne i wcale nie drogie,a jak nie mozna kupic w sklepie to na szrocie mozna dostac,sporo miejsca jest w kabinie,jest miejsce w komoze silnika zeby wlorzyc tam cos wiekszego jak bedzie taka potrzeba,i w tym modelu brak piotki
~foxbat
Sedan 1.6 D 54KM 40kW
po 6 latach codziennej prawie jazdy tym wozem mogę stwierdzić że jest to bardzo fajny samochód, aczkolwiek brakuje mu nieco dynamiki. PAkowny, trwały, ekonomiczny i bezpieczny - miałem nim 2 czołówki na skrzyżowaniach i spokojnie mogłem z niego jeszcze wysiąść.
~wojtek.konto@poczta.fm
Sedan 1.6 D 54KM 40kW
Jak na ten wiek super.Niejedno auto nowej generacji jest w tyle.Pewnie że pod względem rozwiązań tech.jest to inna epoka,ale jak dla mnie (używam go do zadań związanych z interesem,przewożenie różnych rzeczy,przyczepka itp.)liczy się w tym wypadku głównie niezawodność i małe koszty eksploatacji.
~rADZIO KLUB AUDI tOMASZOOF
Sedan 1.6 D 54KM 40kW
Po rozgrzaniu kulteralny, przed - nie ... Min. spalanie 4litry (150 km trasa + 150 km warszawa na 12litrach bp ultimate) - miałem przegób na wymarciu i jeżdziłem jak kierowca pks. Pozatym jadąc 110-120 km/h po płaskim pali 4,3 l. SPRAWDZONE! (Silnik)
Audi 80 B3 Sedan