Lista ocen Audi 80 B3 Sedan 1.6 TD 80KM 59kW 1986-1991 (60)

~Pablo
Sedan 1.6 TD 80KM 59kW
Samochód, który spełnia oczekiwania, jeżeli nie chce się mieć ton elektroniki. Ocynkowana karoseria pozwala z nadzieją patrzeć na przyszłość tych samochodów. Będą jeździć jeszcze przez długie lata, będąc wzorem niezawodności i taniej eksploatacji. W dodatku takich materiałów we wnętrzu motoryzacja chyba już nie zobaczy. Wszędzie miękko, przyjemnie. Aż się łezka w oku kręci. Kto nie miał kiedyś Audi 80, ten nigdy nie dowie się co to znaczy, że...
~marecqimarek@wp.pl
Sedan 1.6 TD 80KM 59kW
Tak jak już wczesniej pisałem.Bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie w tym aucie spalanie (ekonomiczna jednostka napędowa 1.6 TDi ) jak i karoseria ,która mimo upływu lat nie traci na jakości.Także jak na 18 letnie autko bardzo dobrze spisuje się skrzynia biegów.
~sun
Sedan 1.6 TD 80KM 59kW
Jestem pod wrażeniem solidności wykonania każdego elementu, mimo znacznego przebiegu wszystko chodzi jak należy. Nigdy nie zawiódł i jeszcze długo pojeździ.
3,7
~RedSoon
Sedan 1.6 TD 80KM 59kW
Ogólnie przyjemne autko, w miare fajna sylwetka, bezpieczne i wygodne -> dla kierowcy. Tanie w eksploatacji.
~sadki
Sedan 1.6 TD 80KM 59kW
Udało mi się zakupić super auto za niewielką kasę, od austriaka. Poza drobnymi kwestiami typu żarówki, gałki itp lać i jeździć. Nawet oleju nie chce brać, choć przejechał już tyle kilosów.
~roman.czyzykiewicz@interia.pl
Sedan 1.6 TD 80KM 59kW
polecam każdemu kto jest zainteresowany kupnem takiego samochodu za nie wielkie pieniądze. duży przestrzenny wygodny samochód który nadaje się do jazdy po mieście jak i na dalekie trasy dla jednej osoby jak i dla całej rodziny.
~Piotrek
Sedan 1.6 TD 80KM 59kW
Nie ma co za dużo się rozpisywać gdyż jak na swoje lata jest doskonałym połończeniem klasy za rozsądne pieniądze.
~kjace
Sedan 1.6 TD 80KM 59kW
Sprzedawszy astre H kupiem autko na zimę - padł wybór na 80. Jest dobrze, wspomaganie bardzo dobre, ale niestety bierze już olej, zamierzam niedługo ją sprzedać. Co prawda trafiło mi się z 4 elektr szybami i lusterkami, ale co z tego - autko leciwe. Kiedy usłyszałem, że 250 zł mam zapłacić za wymianę rozrządu i oleju myślełem, że buchnę śmiechem. TO NAPRAWDĘ TANIE AUTO - jak masz ograniczone środki, to polecam. Teraz przymierzam się do...
~AUDI RuLeSsS
Sedan 1.6 TD 80KM 59kW
Najlepszy samochod w swojej klasie! Z silnikiem diesla jest bardzo ekonomiczny i wystarczajaco dynamiczny. Na pewno nie jest to moje ostatnie AUDI!!!

Usterki Audi 80 B3

Audi 80 B3 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

2,5
~Tomasss
Sedan 1.6 TD 80KM 59kW
Powiem tak auto dosć dobre bo ma bude ocynkowana ale WŁAŚNIE DLATEGO trafić na egzemplarz który niebył bity jest bardzo trudno. Spalanie też jest dobre jednak silnik chodzi jak w ruskim czołgu a bywa tak że spaliny dostają się do środka auta poprzez bagażnik i prze oparcie tylnej kanapy do wewnątrz auta:/, auto ma swoje lata i to konkretne już , silnik już przestarzały a naprawa niejest tania. Wyglądem raczej niepowala , auto już pospolite na...
Audi 80 B3 Sedan