Lista ocen Audi 80 B3 Sedan 1.6 TD 80KM 59kW 1986-1991 (21) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 39 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pablo
Sedan 1.6 TD 80KM 59kW
Postawiłbym 4+, ale jest tylko 4 lub 5. A to dlatego, że w niemałym samochodzie jest tak mało miejsca na nogi pasażera z przodu. Kierowca ma wygodnie, pasażerowie z tyłu też nie narzekają. I w sumie pasażerowie z przodu też nie zgłaszali, żeby było im źle, ale sam wiem, że chociażby Passat ma sporo więcej przestrzeni. Ale za silnik wzdłuż i większe bezpieczeństwo gdzieś trzeba zapłacić.
~marecqimarek@wp.pl
Sedan 1.6 TD 80KM 59kW
Auto ogółem świetne dla 4 osób.2 dorosłych i dwójki dzieci.Przy wyższych osobach brak miejsca z tyłu na nogi.Za to bardzo wygodna kanapa z podłokietnikiem i pokrowcem na narty wychodzącym ze środka foteli do wnętrza kabiny.Przód - dość sporo miejsca jak dla osób o wzroście 175cm
~RedSoon
Sedan 1.6 TD 80KM 59kW
Kierowca OK...pasażer - co za łajza to wymyśliła...dwa razy tam siedziałem bo musiałem :) i już nigdy więcej. Wąski tunel na nogi. Z tyłu tak sobie...dwie osoby ok...3 ciasno.
~roman.czyzykiewicz@interia.pl
Sedan 1.6 TD 80KM 59kW
dużo miejsca dla pasażerów i kierowcy do tego wygodne siedzenia które też przy dłuższej jeździe nie sprawiają kłopotu
~sun
Sedan 1.6 TD 80KM 59kW
Wada to brak możliwości składania siedzeń tylnych (znajduje się za nimi zbiornik paliwa) mi to w sumie tak nie przeszkadza..
~Piotrek
Sedan 1.6 TD 80KM 59kW
Jeżeli chodzi o przestrzeń to w przedniej części samochodu jest wiele,a z tyłu jak do trzech osób troche za mało.
~AUDI RuLeSsS
Sedan 1.6 TD 80KM 59kW
samochod nie jest duzy, a mimo to zapewnie ogrmną ilosc miejsca dla 4 osob, a i 5-ta nie bedzie narzekała.
~czarna-panda
Sedan 1.6 TD 80KM 59kW
wystarczająca z tyłu to mnie nie interesuje i tak przeważnie jeżdżę sama
~PYRACC@OP.PL
Sedan 1.6 TD 80KM 59kW
W PRZODZIE JEST SPORO MIEJSCA,ALE ZATO W TYLE JEST DOSYC CIASNO,JAK NA TRZY OSOBY

Usterki Audi 80 B3

Audi 80 B3 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~sadki
Sedan 1.6 TD 80KM 59kW
Kierowca ok, pasażerowie nigdy nie narzekali, zobaczymy jak wezmę kogoś na trasę.
Audi 80 B3 Sedan