Lista ocen Audi 80 B3 Sedan 1.6 TD 80KM 59kW 1986-1991 (20) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 40 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pablo
Sedan 1.6 TD 80KM 59kW
Wydajna wentylacja, bardzo sprawne ogrzewanie. Nawiewy na nogi pasażerów pozwalają łatwo utrzymać równą temperaturę w całej kabinie. No i 7 kratek nawiewów głównych, każda może wiać w swoją stronę. Dlaczego nie ma tego w nowych Audi???
~marecqimarek@wp.pl
Sedan 1.6 TD 80KM 59kW
Powiem szczerze,że ogrzewanie bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło.Auto szybko się nagrzewa.Dmuchawy mocno wieją,dając dużo ciepła choć są zdecydowanie za głośne przy ustawieniu pokrętła na max obroty
~sun
Sedan 1.6 TD 80KM 59kW
Ogólnie dobra, minus to brak filtra przeciwpyłkowego cięgna nawiewów po tylu latach się zacierają i ciężko chodzą, ale i tak jeździe na jednym ustawieniu. Grzeje, szyby nie parują.
~roman.czyzykiewicz@interia.pl
Sedan 1.6 TD 80KM 59kW
ogrzewanie jest bardzo dobre,nagrzewa się szybko a ogrzewanie dla pasażerów z tył jest bardzo trafione,nikt nie skarży się że jest w nim zimno
~czarna-panda
Sedan 1.6 TD 80KM 59kW
nie miałam termostatu takiego mam \"fachowca\" nic mi nie powiedział,dopiero znajomy jak jechał ze mną to zwrócił mi na to uwagę teraz jest OK
~RedSoon
Sedan 1.6 TD 80KM 59kW
Ogrzewanie super... kilka chwil i już ciepło. Wentylacje dodatkowo zapewnia mi szyberdach...bez niego w lato byłoby ciężko.
~Piotrek
Sedan 1.6 TD 80KM 59kW
Tutaj samochody niemieckiej produkcji mianowicie Audi,Bmw i Mercedes nie mają sobie równych.
~autoap@poczta.onet.pl
Sedan 1.6 TD 80KM 59kW
silnik z turbiną ma chłodnice oleju i powietrza doładowującego i elek. pompe wymuszającą obieg wody.
~empol
Sedan 1.6 TD 80KM 59kW
filtr przeciwpylkowy trzeba czasem wymieniac - zapchany powoduje zmniejszenie wydajnosci wentylacji
~lisudml1991
Sedan 1.6 TD 80KM 59kW
Zimą ogrzewanie działa jak spory piecyk. Latem nadmuch wentyluje z siłą huraganu.
Audi 80 B3 Sedan