Audi 80 B3 1.6 70KM 1987-1991 - Oceń swoje auto

lista nadwozi Audi 80 B3
Audi 80 B3 Sedan - Oceń swoje auto Sedan

(609 ocen)

Oceny Audi 80 B3 1.6 70KM 1987-1991

4 % lepiej niż w segmencie Klasa średnia ( 4,19 )

Przeniesienie nap?du

Przeniesienie nap?du

dodano 22.01.2003 przez

Znakomite niezawodne auto. Bardzo dobre na długie trasy i w mieście. Trochę za twarde na nierównościach.Mimo 12 lat żadnej korozji. Znakomite uruchamianie przy niskich temperaturach.Wysoka prędkość maksymalna ok.200km/h Niskie zużycie pałiwa. Znakomita ergonomia na przednich siedzeniach, natomiast gorzej na tylnych. Zbyt pionowe ustawienie tylnego oparcia i trochę za mało miejsca na nogi przy wsiadaniu.W zasadzie z tyłu na dwie osoby. Brak możliwości przewożenia długich przedmiotów związane z umieszczeniem ogromnego 70l zbiornika za tylnym siedzeniem.Mój rekord na pełnym zbiorniku 1170km. Podsumowując , przy regularnych wymianach oleju i niektórych części (tanich) samochód niezniszczalny. Polecam.

dodano 15.02.2009 przez

Auto wiekowe, niewiele od niego oczekiwałem ale zaskoczyło mnie na plus. Niezawodne, wygodne,ciche. Koszty utrzymania niewielkie. Spalanie jak na 19 latke bardzo dobre. Mozna powiedziec ze "wierny przyjaciel" nigdy mnie nie zawiodło a koszty napraw minimalne, jak ktoś ma odrobinke umiejętności moze wykonywać naprawy sam.Nie starzeje sie. Blacha rewelacyjna, Mój egzemplarz nie ma grama rdzy. Godne polecnia.

dodano 21.06.2008 przez

DOSKONAŁY SAMOCHÓD!!! Może bez bajerów ale jak dla mnie to SUPER. Nigdy nie byłem u mechanika. Wszystko można zrobić samemu a nie było tego wiele. Prosty i trwały. Teraz jeżdżę omegą B, która ma super wyposażenie ale jeśli chodzi o walory trakcyjne w bardzo wielu punktach ustępuje starej 80. A i jeszcze w audi można zapomnieć co to jest rdza a w oplu TRAGEDIA jak się nie dba.

dodano 14.09.2012 przez

Auto zakupiłem w 2005 roku. Do dziś nie sprawiało mi żadnych problemów. Wcześniej miałem styczność z takimi autami jak: fiat 125p, opel vectra a, seat toledo I, m-shi galant no i audi 80. Jest to do tej pory najtrwalszy, najoszczędniejszy samochód jaki miałem. Takich aut już nie produkują. Mam w nim przebieg 289 000 pewnie też skręcony z 50-100 000 a auto chodzi jak zegarek.

dodano 25.10.2008 przez

Świetny samochód. Przy zakupie trzeba uważnie przyjrzeć się, czy nie ma nigdzie wycieków. Mam wersję Trend Edition. Nie mam elektryki, ale nie muszę się przynajmniej martwić, że mi się szyba nie otworzy, czy że lusterka nie przestawię. Auto chyba było bite w tył i bok z lewej strony. Jednak pomimo tego, i dużego przebiegu, w środku nic nie trzeszczy.

dodano 03.05.2016 przez

Auto kupione z początkiem 2015, po półtora roku użytkowania powiem że jest to całkiem dobry wybór dla młodego kierowcy. Wybacza wiele błędów, części należą do najtańszych na rynku, a w gazie koszt przejazdu 100km nie przekracza 20zł. Przy niewielkim wkładzie w dalszym ciągu może się bardzo dobrze prezentować wśród najniższej półki cenowej.

dodano 07.03.2003 przez

Ogólnie bardzo solidne autko, idealnie sprawuje sie w każdych warunkach, blacha ocynk- nawet nie wiem co to rdza. W trasie min. zuzycie benzyny 6l, LPG średnio 9-10l !! Po prostu nie ma do czego sie przyczepić - może tylko to że z tyłu jest mało miejsca dla pasażerów.

dodano 13.10.2006 przez

to genialny samochód...miałem takiego zamieniłem na Passata B4 i terz nie moge przez to spać po nocach... Z czystym sumieniem polecam każdemu dla kogo najważniesza jest niezawodność autka, pewność że dojedzie się do celu... (straciłem ją gdy Audiczkę sprzedałem)

dodano 28.12.2009 przez

Auto bez zbędnych bajerów, nie ma elektryki, ale za to nie ma się co psuć. Tak naprawdę to jest wszystko to, co ma być. Jak na swój wiek wygląda nadal całkiem nieźle. Do tej pory autko jest praktycznie bezawaryjne. Wystarczy o nie dbać, to odwdzięczy się :)

dodano 22.06.2007 przez

świetny samochód. opinia subiektywna, bo jestem w modelu 80, szczególnie b3 zakochany, ten samochód ma w sobie coś, co nie pozwala mi przejść koło niego obojętnie :)