Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Najnowsze oceny Audi 80

~Andrew
Audi 80 B3
Ogólnie auto prezentuje się b. dobrze. Wysoka jakość materiałów zaowocowała i do dnia dzisiejszego Audi śmiga praktycznie bez żadnych większych problemów.
~Zadowolony driver
Sedan 2.0 90KM 66kW
Audi 80 B4
Miałem wychwalane A4, ale wielowachacz... Wróciłem do 80... Jeżdżę automatem. Auto pancerne nie do zajechania, automat działa ok, 4 z lekkim opóźnieniem, ale mi to nie przeszkadza. Ceny części to poprostu żart... Przecieram oczy a osłona siłownika wspomagania 8zł, rozrząd 200zł, to niemożliwe... A jednnak. Warto jedynym słabym punltem tego auta to nagłośnienie. 2głośniczki w desce i tyle. Trzeba bedie dorzucic tubę do bagażnika. Rezac boczków...
~alvaro7
Audi 80 B3
Bardzo dobrze wykonany samochód.Nigdy mnie nie zawiódł,nigdy nie zardzewiał.Silnik nie do zajechania.Bez problemu zniósł 10 lat zagazowania i zalegalizowano na następne 9. Szkoda,że już nie produkują tak wytrzymałych aut...
~Emil
Sedan 1.3 60KM 44kW
Audi 80 B2
świetne auto. nie do zajechania. nie to co teraz produkują. Auto na laaaaaata. niezniszczalne. dbać i lać i jeździć. wygodne, pakowne. polecam
~sido21
Coupe 2.0 E 115KM 85kW
Audi 80 B4
Piękne kultowe auto ! Takich już nie produkują :) Warto szukać zadbanych egzemplarzy.Jestem z niego bardzo zadowolony.
~daniel w
Audi 80 B3
jak na swój wiek i to co to autko pokonuje co roku to luks jest. sporo nim jeżdżę i mało dokładam. Auto ma jedną powazną wade z która nie moge się pogodzić a mianowicie nie produkują już takich aut!
~Patrycja S.
Sedan 2.3 E 133KM 98kW
Audi 80 B4
Auto zdecydowanie godne polecania ! Solidne,pancerne,dźwięk silnika to mód dla uszu . Auto nie jest drogie w utrzymaniu,o dziwo nie pali jak smok. Idealnie współgra z kierowca,skrzynia biegów działa bez zarzutów . Wystarczy dbać i jeździć . Auto bardzo wdzięczne . Jedyny minus(może niekoniecznie) to mechaniczny wtrys,który lubi robić niemiłe niespodzianki . Ale jeżeli ktoś się zna na tym bądź ma kumatego mechanika nie jest to duży problem .....
~Fan Preludy
Sedan 2.0 90KM 66kW
Audi 80 B4
Obiektywnie patrząc na samochód, który ma w tej chwili 25lat i 229 tyś. przebiegu (przynajmniej raz przekręcony), a jest z 1992r. to jasne jest że wymaga trochę uwagi ze strony mechanika, ale dużo napraw jest się wstanie zrobić samemu, a części są tanie w porównaniu z nowymi autami. Nigdy dużo nie wymagałem od auta, dlatego zaskakuje niezawodnością, komfortem i małym spalaniem na trasie.
~Darek
Sedan 1.6 75KM 55kW
Audi 80 B3
Powiedziałem sobie że dopóki silnik nie zatrzyma się i nie ruszy dalej to będę nim jeździć. Jeżdżę nim już od 1999 roku i jedyna poważna usterka do wymiana uszczelki pod głowicą.
~Karol
Coupe 2.3 E 20V 170KM 125kW
Audi 80 B3
To auto nie jest dla każdego, jednak odpowiednio zadbane daje mnóstwo frajdy i satysfakcji. Nie da się zniknąć nim w tłumie.