Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Najnowsze oceny Audi 80

~Ostry
Sedan 1.6 TD 80KM 59kW
Audi 80 B3
Buda z wyglądu wcale nie taka stara , silnik jak ktoś chce to oszczędny , nie na osiagi , dla osoby chcącej się przemieszczać idealne, np na dojazdy do pracy ,
~Ericsson
Sedan 1.6 70KM 51kW
Audi 80 B3
Auto kupione z początkiem 2015, po półtora roku użytkowania powiem że jest to całkiem dobry wybór dla młodego kierowcy. Wybacza wiele błędów, części należą do najtańszych na rynku, a w gazie koszt przejazdu 100km nie przekracza 20zł. Przy niewielkim wkładzie w dalszym ciągu może się bardzo dobrze prezentować wśród najniższej półki cenowej.
~krystek
Sedan 2.0 90KM 66kW
Audi 80 B4
Posiadając dość ubogą wersję z najsłabszym benzynowym silnikiem nie można powiedzieć że jest doskonale, ale biorąc pod uwagę bezawaryjność, jakość wykonania, oraz śmiesznie niskie koszta eksploatacji z pewnością można powiedzieć że jest dobrze
~Adasiek z Audi 80
Sedan 1.6 E 100KM 74kW
Audi 80 B4
Doskonałe, poczciwe auto świetnie nadające się na rozpoczęcie przygody z motoryzacją. Bezawaryjne, wygodne i wierne. Posiada wystarczające standardy (wygodę). Serdecznie polecam.
~Paweł
Audi 80 B3
Bez wątpienia Audi 80 B3 jest autem ponadczasowym, zdecydowanie dorównuje wielu autom produkowanym nawet 10 lat później. Komfort jazdy jak na 30 letni samochód znakomity, wygodne fotele, sporo miejsca wewnątrz. Bagażnik mógłby być większy, ale nikt nie kupuje sedana po to, by wozić jakieś duże ładunki. Ogólnie wyposażenie jest bardzo słabe, ale znów musimy wziąć pod uwagę wiek auta. Dzięki temu B3 jest bardzo prostą konstrukcją w naprawach...
~Enes
Sedan 1.8 E 112KM 82kW
Audi 80 B3
Silnik przyjemny w jeździe, na tą mase zbiera sie przyzwoicie. Może być problem z zagazowaniem przez system wielowtrysku choć nie jest to niemożliwe. Karoseria jak to ocynk trzyma sie dobrze mimo swoich lat. Większość problemów w tym aucie to elektryka, nie jest jej dużo lecz to co jest lubi sie popsuc. Zawieszenie jest dosyć proste na stalowych wachaczach + belka z tyłu, żadko sie psuje a jak już sie popsuje to naprawa nie kosztuje dużo.
~alvaro7
Audi 80 B3
Bardzo dobrze wykonany samochód.Nigdy mnie nie zawiódł,nigdy nie zardzewiał.Silnik nie do zajechania.Bez problemu zniósł 10 lat zagazowania i zalegalizowano na następne 9. Szkoda,że już nie produkują tak wytrzymałych aut...
~Bartek
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
Audi 80 B4
Jak to mówi mój brat: "Nie ma lepszego auta od Audi 80". Zgadzam się z nim w 100%. Tak dobrego auta już nigdy nie wyprodukują. Jak dla mnie auto rewelacja. Nie psuje się, tanie w utrzymaniu, oszczędne, niezawodne, buda w ocynku, zawieszenie i silnik nie do zarżnięcia. Czego chcieć więcej? Co prawda mój egzemplarz dużo kosztował, ale warto było. Dla niektórych ten przebieg może wydawać się nieprawdopodobny, jednak gdy mój brat...
~jar
Audi 80 B3
audiczka jest nie zawodna prawdziwy fenomen z tamtych lat. Takich aut już nie produkują po tylu latach rudej nie widać gdzie nigdzie jakaś zaprawka. Szkoda ze duzo jeździ tropów po naszych drogach możne by było auto bardziej dowartościowane jako youngtimer
~maykel
Sedan 1.9 113KM 83kW
Audi 80 B3
Całokształt oceniam bardzo dobrze, po prostu takich aut już dzisiaj nie robią. Audiczka była u nas przez 13 lat , kupiona od niemca z przebiegiem 98tys. km w momencie sprzedaży ponad 420 tyś. Grama rdzy czy poważniejszych napraw Po prostu stare poczciwe Auto