Najnowsze oceny Audi 80

~Gerard
Avant 2.6 V6 quattro 150KM 110kW
Audi 80 B4
Ogolnie autko bardzo wdzieczne, ma pewne minusy ale to nic wielkiego
2,5
~tomek
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Audi 80 B4
10 lat temu było niezłe ale teraz to już ostry przeżytek:/// jezdziłem 4 lata i zrobiłem w nim mase rzeczy typu wtryski , turbina , zawieszenie , i elektryke , wszystko mnie wyniosło dużo kasy naprawde. Kupuje coś mniej awaryjnego i młodszego.
~tnt
Cabrio 1.8 E 20v 125KM 92kW
Audi 80 B4
ogolnie auto bardzo pozytywne,bez wiekszych wad,malo awryjne-jak cos sie dzieje to jakies pierdoly(klamka,zamek)z czesciami nie jest zle (allegro,ebay)
~Lourq
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Audi 80 B4
Świetna sylwetka, mało kiedy zawiodł mnie ten samochód, a jeśli to sie zdarzało to tylko dzięki zaniedbaniu poprzedniego właściciela, który robił same fuszerki.
~krzysiek84
Avant 2.0 E 16V 140KM 103kW
Audi 80 B4
ma pare minusow ale na tle plusow znikaja:) po prostu kochana audi 80:):) polecam!!!
~Pablo
Sedan 1.6 TD 80KM 59kW
Audi 80 B3
Samochód, który spełnia oczekiwania, jeżeli nie chce się mieć ton elektroniki. Ocynkowana karoseria pozwala z nadzieją patrzeć na przyszłość tych samochodów. Będą jeździć jeszcze przez długie lata, będąc wzorem niezawodności i taniej eksploatacji. W dodatku takich materiałów we wnętrzu motoryzacja chyba już nie zobaczy. Wszędzie miękko, przyjemnie. Aż się łezka w oku kręci. Kto nie miał kiedyś Audi 80, ten nigdy nie dowie się co to znaczy, że...
~marek
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Audi 80 B4
Jakbym potrzebował jechać natychmiast na drugi koniec Polski to siadam i jadę. Nigdy nie było poważnej usterki i jak ostatnio regulowałem silnik (nie żeby źle chodził ale regulować i sprawdzić nie zaszkodzi)mechanik powiedział że silnik w idealnym stanie i można jeszcze 200000km zrobić. No i jak tu sprzedać takie stare i niezawodne auto??? i co kupić bo nowsze audice to już \"ne je to\".
~Janek 44
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
Audi 80 B4
Audi 80 b4 jak na początek lat 90, było całkiem niezłym samochodem o nowoczesnej, zaokrąglonej karoserii. Bardzo dużym technologicznym postępem było w całości ocynkowanie nadwozia. Silniki jak na tamte czasy były bardzo nowoczesne np. wprowadzony wtedy 1.9 TDI z bezpośrednim wtryskiem paliwa. Dlatego marka Audi wyrobiła sobie renomę wśród klientów na długie lata. I właśnie dlatego teraz za znaczek Audi, pomimo że te auta najlepsze lata i...
~Jorguś
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
Audi 80 B3
Polecam serdecznie, spory, wygodny, cichy, przede wszystkim tani. Miałem poprzednio Renault Clio I 1.2 z 1994r i byłem sceptycznie nastawiony na kupno Audi 8lat starszego, jednak komfort jest nieporównywalny, spalanie dzięki LPG niższe, nie psuje się i przede wszystkim 25lat i ani kropeczki rdzy, po prostu ideał, za 2 tyś można mieć świetne auto...
~robertkujawinski@wp.pl
Sedan 2.0 E 115KM 85kW
Audi 80 B4
Ogólnie mogę polecic to auto osobom ktore lubia dbac o auto bo trzeba o nie dbac aby odwdzieczylo sie dluga zywotnoscia. Jednym słowem stary, prosty i niepowtarzalny samochod który wymaga dbalości aby służyl długo wlaścicielowi