Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Najnowsze oceny Audi 80

~alvaro7
Audi 80 B3
Bardzo dobrze wykonany samochód.Nigdy mnie nie zawiódł,nigdy nie zardzewiał.Silnik nie do zajechania.Bez problemu zniósł 10 lat zagazowania i zalegalizowano na następne 9. Szkoda,że już nie produkują tak wytrzymałych aut...
~Adasiek z Audi 80
Sedan 1.6 E 100KM 74kW
Audi 80 B4
Doskonałe, poczciwe auto świetnie nadające się na rozpoczęcie przygody z motoryzacją. Bezawaryjne, wygodne i wierne. Posiada wystarczające standardy (wygodę). Serdecznie polecam.
~Ericsson
Sedan 1.6 70KM 51kW
Audi 80 B3
Auto kupione z początkiem 2015, po półtora roku użytkowania powiem że jest to całkiem dobry wybór dla młodego kierowcy. Wybacza wiele błędów, części należą do najtańszych na rynku, a w gazie koszt przejazdu 100km nie przekracza 20zł. Przy niewielkim wkładzie w dalszym ciągu może się bardzo dobrze prezentować wśród najniższej półki cenowej.
~Marcin
Sedan 2.0 90KM 66kW
Audi 80 B4
Jak na samochód klasy średniej samochód za całokształt ode mnie otrzymuje ocenę dobrze :). Wszystko ładnie wygląda jest świetnie wykonany mogło by być lepiej, ale nie jest najgorzej.
~Tomowski
Audi 80 B3
Ogólnie samochód spisuje się całkiem nieźle. Posiadam go krótko, ale już zdążyłem się z nim oswoić i go polubić. Mimo swojego wieku pozytywnie mnie zaskoczył. Zarówno jeżeli chodzi o komfort, jak i niezawodność.
~Andrew
Audi 80 B3
Ogólnie auto prezentuje się b. dobrze. Wysoka jakość materiałów zaowocowała i do dnia dzisiejszego Audi śmiga praktycznie bez żadnych większych problemów.
~Hubert
Sedan 1.6 75KM 55kW
Audi 80 B3
Autko nigdy mnie nie zawiodło, wsiadam i wiem, że dojadę wszędzie. Takich aut już się nie produkuje : )
~Zadowolony driver
Sedan 2.0 90KM 66kW
Audi 80 B4
Miałem wychwalane A4, ale wielowachacz... Wróciłem do 80... Jeżdżę automatem. Auto pancerne nie do zajechania, automat działa ok, 4 z lekkim opóźnieniem, ale mi to nie przeszkadza. Ceny części to poprostu żart... Przecieram oczy a osłona siłownika wspomagania 8zł, rozrząd 200zł, to niemożliwe... A jednnak. Warto jedynym słabym punltem tego auta to nagłośnienie. 2głośniczki w desce i tyle. Trzeba bedie dorzucic tubę do bagażnika. Rezac boczków...
~Paweł
Audi 80 B3
Bez wątpienia Audi 80 B3 jest autem ponadczasowym, zdecydowanie dorównuje wielu autom produkowanym nawet 10 lat później. Komfort jazdy jak na 30 letni samochód znakomity, wygodne fotele, sporo miejsca wewnątrz. Bagażnik mógłby być większy, ale nikt nie kupuje sedana po to, by wozić jakieś duże ładunki. Ogólnie wyposażenie jest bardzo słabe, ale znów musimy wziąć pod uwagę wiek auta. Dzięki temu B3 jest bardzo prostą konstrukcją w naprawach...
~Ostry
Sedan 1.6 TD 80KM 59kW
Audi 80 B3
Buda z wyglądu wcale nie taka stara , silnik jak ktoś chce to oszczędny , nie na osiagi , dla osoby chcącej się przemieszczać idealne, np na dojazdy do pracy ,