Audi 80 B3 1.6 D 54KM 1986-1991 - Oceń swoje auto

lista nadwozi Audi 80 B3
Audi 80 B3 Sedan - Oceń swoje auto Sedan

(609 ocen)

Oceny Audi 80 B3 1.6 D 54KM 1986-1991

2 % lepiej niż w segmencie Klasa średnia ( 4,19 )

Uk?ad hamulcowy

Uk?ad elektryczny

Uk?ad hamulcowy

dodano 17.10.2014 przez

Auto kosztowało 1700 PLN. Wyprostowanie kilku istotnych rzeczy typu remont głowicy, wymiana oleju i wszystkich filtrów, wymiana chłodnicy, trochę zawieszenia - 1500 PLN. Auto chodzi jak czołg, zionie olejem z rury, trzęsie, nie ma nawet wspomagania. I za taką cenę nie oczekujmy niczego lepszego. Jeżdżenie takim klunkierem w mieście to wstyd. Ale ja to auto kocham. Jest bardzo trwałe, niezatapialne, niezmordowane życiem. Wytrzyma wszystko. Mało jest aut, które jeżdżą nawet wtedy, kiedy nic przy nich nie robisz, które wytrzymują totalny brak kultury technicznej właściciela. Takich aut już się nie robi. Audi 80 niewątpliwie jest jednym z nich. Jeśli auto nie miało dzwona - blacha nie ma prawa się posypać. To też jedno z nielicznych aut, które mogą Ciebie przeżyć. Cokolwiek nie wlejesz do baku - pojedzie. Nie zastanawiasz się, czy dojedziesz do celu, bo nie ma co się zepsuć. Jak poczytałem trochę o nowych samochodach to doszedłem do wniosku, że mam auto idealne. Ma u mnie dożywocie. Albo to ja mam u niego ;-)

dodano 26.01.2009 przez

sluchajcie to naprawde dobre auto. ludzie kupuja golfy II bo dobre. miałem i to i to. audi bije golfa 100 razy. jest szubsze i lepiej sie trzyma drogi. zwrotniejsze i wiecej miejsca w nim jest. porównuje te same auta z silnikiem 1.6. diesel bez tyrbiny z 4 biegowa skrzynia. i uwierzcie mi audi jest DUŻO LEPSZE. POLECAM TEN SAMOCHÓD BO JEST PROSTY I NIEZAWODNY A TO ROZWIAZANIE OSIZ TYŁU JEST GENIALNE. TAM WSZYSTKO ROBISZ SAM I ZA GROSZE. POPROSTU CUDO. oczywiscie auto miałem zadbane a nie jakies paści co sie kupy nie trzymało. było to moje pierwsze auto kupione za swoja kase która zarobiłem. NAPRAWDE POLECAM TO AUTO

dodano 21.08.2003 przez

Bardzo ladna karuseria, wygladem nie przypominajaca samochodow z "tamtej epoki" i ocynkowana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W srodku troszke na wzor mercedesa i to mnie wkurza. ale coz zrobic w koncu to niemiec. Po prostu jak dla mnie(studenta) jest to wysmienicie oszczedny samochod za 20zl jezdze 100km w bardzo fajnym samochodzie.

dodano 17.05.2010 przez

Auto, pomimo swoich 22 lat na karku i dużego już przebiegu, cały czas jest w formie. Silnik chodzi jak zegarek. Jest trochę poobijane, ale całość trzyma się kupy, do środka woda mi się nie leje. Nie ma kompletnie żadnego wyposażenia (jest tylko hak), co mi i tak nie przeszkadza. Pomimo kilku usterek, o których niżej, warto było je kupić.

dodano 21.03.2009 przez

Gdyby nie ten brak mocy i troszeczkę ciszej w środku - miodzio, bardzo przyjemne autko szczególnie jako pierwszy samochód albo "wół roboczy" - ekonomiczny, trwały i bezpieczny, bardzo dobrze trzyma się drogi i prowadzi, poza tym jest łatwy do opanowania dla niedoświadczonych kierowców a i w przypadku braku opanowania strata niewielka :)

dodano 27.06.2013 przez

fajne auto choc mam z malo elastycznym silnikiem ale sprawuje sie dobrze jak na swoj wiek bez dziur w podwoziu,czesci sa dostepne i wcale nie drogie,a jak nie mozna kupic w sklepie to na szrocie mozna dostac,sporo miejsca jest w kabinie,jest miejsce w komoze silnika zeby wlorzyc tam cos wiekszego jak bedzie taka potrzeba,i w tym modelu brak piotki

dodano 25.02.2004 przez

Jak na ten wiek super.Niejedno auto nowej generacji jest w tyle.Pewnie że pod względem rozwiązań tech.jest to inna epoka,ale jak dla mnie (używam go do zadań związanych z interesem,przewożenie różnych rzeczy,przyczepka itp.)liczy się w tym wypadku głównie niezawodność i małe koszty eksploatacji.

dodano 20.01.2005 przez

po 6 latach codziennej prawie jazdy tym wozem mogę stwierdzić że jest to bardzo fajny samochód, aczkolwiek brakuje mu nieco dynamiki. PAkowny, trwały, ekonomiczny i bezpieczny - miałem nim 2 czołówki na skrzyżowaniach i spokojnie mogłem z niego jeszcze wysiąść.

dodano 29.12.2009 przez

naprawdę jest to udany model.kto stwożył to auto powinien dostać nagrodę nobla.polecam tym co leży na sercu bezawaryjność. nic tylko lać rope i jeżdzić szkoda że we współczesnych modelach niemcy chcą nadszarpnąć swoją reputację

dodano 25.01.2011 przez

Po roku jazdy powiem że to dno totalne , muł niesamowity , poprostu przestarzałe auto nadające sie na żyletki , Ci co je kupują nada tylko się uwsteczniają...