Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Najnowsze oceny Audi 80

~jar
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
Audi 80 B3
audiczka jest nie zawodna prawdziwy fenomen z tamtych lat. Takich aut już nie produkują po tylu latach rudej nie widać gdzie nigdzie jakaś zaprawka. Szkoda ze duzo jeździ tropów po naszych drogach możne by było auto bardziej dowartościowane jako youngtimer
~AUDI-TYLKO-AUDI
Avant 1.6 E 101KM 74kW
Audi 80 B4
A80 pancerne niezniszczalne technologicznie wzorowo wykonane blachy prostota w mechanice samemu można dużo ogarnąć , jakby dalej wyglądała by tak produkcja to nie było by b5,b6,b7,b8...lepiej mieć audice jak np forda .od kupna wymieniłem wiadomo rozrząd ,termostat,klocki tył,amortyzatory tył i jeszcze tuleje met-gum na przednich wahaczach i śmigam i śmigam i nic. tylko lać benke i do przodu.A80 z motorem 1.6e ma króciutkie biegi podobnie jak w...
~Tomowski
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
Audi 80 B3
Ogólnie samochód spisuje się całkiem nieźle. Posiadam go krótko, ale już zdążyłem się z nim oswoić i go polubić. Mimo swojego wieku pozytywnie mnie zaskoczył. Zarówno jeżeli chodzi o komfort, jak i niezawodność.
~Marcin
Sedan 2.6 V6 150KM 110kW
Audi 80 B4
Pojazd idealny. Nic dodać nic ująć. Jest to moja druga 80-tka (wcześniejsza 2.0 ABT 90KM). Auto doskonałe. Przebrnąłem już przez wiele marek i pod względem jakości wykonania jest to u mnie numer jeden. Miałem spory problem, które auto wybrać : Audi 80 czy BMW E30. Jako, że z BMW miałem niemiłe wspomnienia z blacharką wybrałem Audi i nie żałuję.
~Karol
Coupe 2.3 E 20V 170KM 125kW
Audi 80 B3
To auto nie jest dla każdego, jednak odpowiednio zadbane daje mnóstwo frajdy i satysfakcji. Nie da się zniknąć nim w tłumie.
~Zadowolony driver
Audi 80 B4
Miałem wychwalane A4, ale wielowachacz... Wróciłem do 80... Jeżdżę automatem. Auto pancerne nie do zajechania, automat działa ok, 4 z lekkim opóźnieniem, ale mi to nie przeszkadza. Ceny części to poprostu żart... Przecieram oczy a osłona siłownika wspomagania 8zł, rozrząd 200zł, to niemożliwe... A jednnak. Warto jedynym słabym punltem tego auta to nagłośnienie. 2głośniczki w desce i tyle. Trzeba bedie dorzucic tubę do bagażnika. Rezac boczków...
~Marcin
Audi 80 B4
Jak na samochód klasy średniej samochód za całokształt ode mnie otrzymuje ocenę dobrze :). Wszystko ładnie wygląda jest świetnie wykonany mogło by być lepiej, ale nie jest najgorzej.
~Adasiek z Audi 80
Sedan 1.6 E 100KM 74kW
Audi 80 B4
Doskonałe, poczciwe auto świetnie nadające się na rozpoczęcie przygody z motoryzacją. Bezawaryjne, wygodne i wierne. Posiada wystarczające standardy (wygodę). Serdecznie polecam.
~Enes
Sedan 1.8 E 112KM 82kW
Audi 80 B3
Silnik przyjemny w jeździe, na tą mase zbiera sie przyzwoicie. Może być problem z zagazowaniem przez system wielowtrysku choć nie jest to niemożliwe. Karoseria jak to ocynk trzyma sie dobrze mimo swoich lat. Większość problemów w tym aucie to elektryka, nie jest jej dużo lecz to co jest lubi sie popsuc. Zawieszenie jest dosyć proste na stalowych wachaczach + belka z tyłu, żadko sie psuje a jak już sie popsuje to naprawa nie kosztuje dużo.
~Fan Preludy
Audi 80 B4
Obiektywnie patrząc na samochód, który ma w tej chwili 25lat i 229 tyś. przebiegu (przynajmniej raz przekręcony), a jest z 1992r. to jasne jest że wymaga trochę uwagi ze strony mechanika, ale dużo napraw jest się wstanie zrobić samemu, a części są tanie w porównaniu z nowymi autami. Nigdy dużo nie wymagałem od auta, dlatego zaskakuje niezawodnością, komfortem i małym spalaniem na trasie.