Lista ocen Audi 80 B4 Avant (105) - Ergonomia

Na liście zabraknie 259 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jarek
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Tutaj muszę napisać coś co mnie irytowało i to bardzo. Jest to związane z widocznością i ergonomią, chodzi mi o lusterka boczne miałem manualne a tam zamiast normalnej regulacji są dwa pierścienie do ustawienia. Jest to skomplikowane rozwiązanie i nie trafione a w zimę to już całkiem, lusterko łatwo przestawić a ustawić trudno linki się zacinają, z czasem się wszystko sypie a efekt jest taki że ciężko ustawić lusterka co skutkuje złą...
~Punkroc
Avant 2.0 90KM 66kW
Dałem ergonomię tylko \"dobrze\", ponieważ w tym syfie, jaki panuje w moim aucie na podłodze z tyłu [woda, jakieś szpargały, narzędzia] i w bagażniku [butla jest w kole, więc automatycznie zmniejszona pojemnosc bagaznika] - mam nie za dużo miejsca dla jeszcze większej ilości szpargałów. Ale przy wypróżnieniu samochodu [jak to brzmi;] i złożeniu siedzeń, mozna się tam spokojnie w środku wyłożyć w 2-3 osoby i się przespać.
~Maciej
Avant 2.0 90KM 66kW
Wszystko na swoim miejscu - może oprócz przełącznika świateł mijania - pomysł na 3 dźwignię przy kierownicy jest nietrafiony. Pomyłką jest też wg mnie regulacja lusterek bocznych za pomocą pokręteł w drzwiach - łatwo jest je przestawić i muszę niewygodnie cofać rękę, aby je ustawić. Jak dla mnie fotele są za bardzo kanapowe i czasem brakuje mi zakresu regulacji.
~Stawek
Avant 2.0 E 115KM 85kW
nie znam lepiej zaprojektowanego auta w środku, jeździłem już wieloma autkami ale to jest najpiękniejsze i najpraktyczniejsze, troszkę brakuje mi podłokietnika, ale za 60 zł można kupić uniwersalny, świetne wspomaganie przy niewielkiej i zgrabnej kierownicy
~marcin_belgia
Avant 2.0 90KM 66kW
samochud bardzo jest praktyczny. Fotele bardzo wygodne. po dlugiej podurzy zero zmeczenia. nie ma za duzo przyciskow a te co sa, sa we wlasciwym miejscu. z tylu wygoda, ale nie dla durzych osub. wysoka jakosc wykaczenia. brak regulacji kierownicy
~DamianEk
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Jak na auto z 94 roku jakością wykonania wyprzedza swoją epoke...Pomimo upływu lat nic nie styka plastiki to tylko nawiewy i przyciski, reszta to miekka deska. Jak spojrze w plastiki w nowej skodzie to aż żal bierze...
~xmss@op.pl
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Typowy niemiec - zero ekstrawagancji ale nie ma możliwości nie trafić intuicyjnie w pokrętła, dzwigienk aod świateł nieco mnie powaliła ale już się przyzwyczaiłem jednak uważam że powinno być pokrętło w kierunkach - wygodniejsze.
~Adam M
Avant 1.6 E 101KM 74kW
Wszystko pod ręką.Dzięki podłokietnikowi prawa ręka nie męczy się w mieście.Najlepiej mieć elektryczne szyby, dzięki temu otwieranie prawej mamy pod lewą ręką.Fotele trzymanie boczne mają b.dobre - pupa nie zjeżdża na zakrętach.
~Cichy
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Jak dla mnie rewelka typowa niemiecka prostota i funkcjonalność,wszystko na swoim miejscu. Dałbym 5 ale jak widzę wnętrze A4 to wnętrze mojego B4 wydaje mi się archaicze. No ale fura ma już prawie 11lat więc ujdzie.
~AL
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Wszystkie przyciski pod ręką, fotele z wszechstronną regulacją, kierownica niestety bez regulacji, tablica rozdzielcza jasna i przejrzysta (nawet w nocy), gałka zmiany biegów b. dobrze umiejscowiona.
Audi 80 B4 Avant