Lista ocen Audi 80 B4 Avant (127) - Widoczność

Na liście zabraknie 237 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Roger84
Avant 2.0 E 115KM 85kW
Nie mam zadnych zarzutow co do widocznosci. Przednia maske widac idealnie co jest plusem bo przod jest naprawde dlugi. Tyl takze bez zarzutow, po bokach rowniez, poniewaz nie mozna powiedziec, zeby szyby byly male. Lusterka takze dobrane sa odpowiednie, przez co nie ma zadnych problemow z jazda po zatloczonym miescie.
~Wojtek Szokal
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Mam 188 cm wzrostu, siedzenie obniżone max na dół... i jak cofam to rzucam przysłowiowym mięsem. Jeździłem mercedesem 124 i 123...cofając tymi autami widziałem gdzie cofam. W Golfie widziałem prawie wszystko z tyłu. W Audi widac tylko zagłówki. Może jeszcze nie mam wyczucia...zamontuję sobie chyba czujnik cofania.
~Adam M
Avant 1.6 E 101KM 74kW
Mimo wersji Avant widoczność do tyłu b.dobra przez "dziurawe zagłówki". Regulacja wysokości fotela kierowcy, o której nie wszyscy oceniający wiedzą i wypisują, że nic nie widzą. Także siedzieć i widzieć wszystko mogą osoby o wzroście 150-200 cm.
~xmss
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Długa maska i sama bryła nadwozia dawała się we znaki zarówno mnie jak i mojej żonie, zaliczania krawężników było częstym problemem na ciasnych uliczkach. Szerokie słupki i dość małe szyby utrudniały nieco manewrowanie.
~Arche
Avant 2.0 90KM 66kW
Niestety z wieku szyby już są nie najlepsze (porysowana i zmatowiona) więc robią się poświaty w nocy - kwestia wymiany szyb. lecz to występuje w każdym wiekowym samochodzie.
~Punkroc
Avant 2.0 90KM 66kW
Wszystko ładnie widać przez szyby, gdyby nie wysocy i kudłaci pasażerowie - mógłbym przysiąc, że widać WSZYSTKO jak trzeba. poza martwym punktem, oczywiście.
~xmss@op.pl
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Jak na 4,5 metra samochód to jestem pod wielkim wrażeniem, widoczność z każdej strony bardzo dobra, nawet do tyłu bardziej ją "czuję" niż Honde w hatchbacku.
~majke
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
widocznosc jest swietna. moze poza tylem, gdzie sa dosc duze zaglowki, ale to tylko kwestia przyzwyczajenia. ogolnie jest bardzo dobrze :)
~marcin_belgia
Avant 2.0 90KM 66kW
doskonala widocznosc! tu naprawde nie mozna narzekac. slupki sa bardzo waskie a szyby bardzo duze. jedyny minus to lusterka boczne bez pola rozszerzajacego.
~lechu3201@tlen.pl
Avant 2.0 E 16V 140KM 103kW
Przód bez zastrzeżeń,chociaż początkowi kierowcy uczący się na corsach itp mogą narzekać.Tył jak to w kombi nie bez przygód
Audi 80 B4 Avant