Lista ocen Audi 80 B4 Avant (136) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 228 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jarek
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Tu oceniam swoje auto i nie powiem że było super silnik pracował głośno i bardzo go było słychać w kabinie. Na początku wydawało mi się normalne po przesiadce z benzyniaka ale jednak coś było nie tak, układ wydechowy był sprawny, możliwe że było coś nie tak przy samym kolektorze wydechowym. Inne tid chodziły cicho i miło turbina gwizdała, na wolnych obrotach trochę głośno.
~Punkroc
Avant 2.0 90KM 66kW
Czy ja wiem... ja tam słyszę silnik, i lubię słyszeć, jak pracuje. Pasażerowie nie narzekają, więc co mnie to w sumie interesuje? Nie warczy, nie kaszle, nie klekocze - pracuje równo i płynnie. Jedynie w korku jak stoję i się autko zagrzeje, to chłodnica buczy niczym odrzutowiec. Ale zauważyłem, że w każdym aucie tak jest.
~DamianEk
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
przy 140 km/h słychać powiew wiatru... Jako że to TDi jest dobrze wyciszony, choć odgłos \" grzechotnika \" słychać ale mnie to akurat nie przeszkadza... od 160km/h w gore juz zaczyna być głośniej ale kto z takimi prędkościami non stop jeździ? Do 100 km/h można rozmawiać szeptem... Jestem pod wrażeniem
~Adam M
Avant 1.6 E 101KM 74kW
Silnik benzynowy, także cichuteńko - szczególnie w trasie. Głośniejszy tylko powyżej 4 tys. obr/min, ale rzadko tyle przekraczam. Wyciszenie wnętrza rewelacyjne. Na trasie do 120 km/h cicho, a potem coraz głośniej. Mnie do 150 km/h nie przeszkadza - zwiększam głośność radia :-)
~Roger84
Avant 2.0 E 115KM 85kW
Siedzacyt z tylu slysza tylko mily basowy pomruk, pomijajac wyskie obroty oczywiscie. Z przodu - wiadomo - jest troche glosniej jednak takze nie ma na co narzekac. Gdyby zalozono pod maske wygluszenie zalecena tylko do silnikow Diesla bylo by idealnie.
~Maciej
Avant 2.0 90KM 66kW
Wewnątrz naprawdę cicho, czasem słychać prawie niezauważalne odgłosy zawieszenia. Przy wyższych prędkościach (130 km/h - ... ) daje się we znaki pęd powietrza i buczenie silnika. W każdym razie golf II z tego samego roku to poprostu porażka.
~cris.cross@wp.pl
Avant 2.0 E 115KM 85kW
słabizna nieprzystojąca do marki, ja bardzo lubie cisze w aucie więc zainwestowałem w maty i pasty głuszące i jest odczuwalna poprawa ale wcześniej nawet przy 90 b. głośno od 100-115 znoście ale powyżej 120 znów niedoprzyjęcia
~slammer
Avant 2.0 E 115KM 85kW
auto jest naprawde ciche dopiero przy wysokich obrotach costam slychac w kabinie, dlugi czas kiedys nawet nie zmienialem tlumika bo mi w srodku nie przeszkadzał w jezdzie gdyz prawie wcale go nie slyszalem.
~Marcin
Avant 2.0 90KM 66kW
Jak już wspomniałem przy ocenie silnika, słabe wyciszenie wnętrza. Silnik hałasuje przy wysokich obrotach. Dodatkowo dobiega do wewnątrz szum wiatru. Pozatym żadnych trzasków, stukań itp.
Dziennik kosztów dla Audi 80 B4 Avant
11,3
~pawuulon
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Mogłoby być lepiej.Silnik słychać zwłaszcza na wysokich obrotach.No i przy szybszej jeździe trochę świszcze ale to już pewnie nie u wszystkich(może mam drzwi do regulacji albo co...)
Audi 80 B4 Avant