Lista ocen Audi 80 B4 Avant 2.0 90KM 66kW 1991-1996 (19) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciej
Avant 2.0 90KM 66kW
Kupiłem samochód używany, więc drobne poprawki zawsze wchodzą w grę (filtry, świece, oleje..). Narazie nie miałem najmniejszych problemów z tym samochodem. W trakcie ostatnich 30 st. mrozów stał pod domem cały czas i palił po kilku obrotach rozrusznika-rewelacja!! Kolega zostawił garażowaną Vectrę B na 1 dzień na tym mrozie i fura już nie odpaliła (sic!)
~marcin_belgia
Avant 2.0 90KM 66kW
drobiazgi lubia sie psuc: np. podswietlenie nawiewu, gumowe elementy pod maska, uchwyt do otwieranie okna (ten co trzyma szyba w drzwiach), glosnik w tylnich drzwiach,... jezeli chodzi o optyke, to niscscy sie tylko jedna rzecz: czarna pochwa od lewarku skrzyni biegow (imitacja skury)
~Micharttttt
Avant 2.0 90KM 66kW
Czujniki przy silniku, elektryka drobne usterki, zużycie poprostu bo auto już jest wiekowe i trzeba czasem coś naprawić albo przeczyscic
~Łukasz
Avant 2.0 90KM 66kW
Autko jest bardzo solidnie zrobione i nie miałem jeszcze żadnych problemów z przedostaniem się z punktu A do punktu B. Oczywiście odpukać w niemalowane. :)
~spidi25@poczta .fm
Avant 2.0 90KM 66kW
wymieniłem amortyzatory ale przy tym przebiegu to chyba norma nic poza tym nie robiłóem ( nie licząc podstaw takich jak oleje , płyny itp)
~Arche
Avant 2.0 90KM 66kW
Wszystko idealnie dopasowane brak stuków puków i pisków z tapicerki i plastików. Łączniki stabilizatora szybko sie wysypują przy bardzo agresywnej jeździe.
~Radek
Avant 2.0 90KM 66kW
auto nie pierwszej młodości i właściciel 4 czasami fotel zaskrzypi to plastik gdzieś puknie (nie pryskajcie za dużo nabłyszczaczem typu plak itp.)
~Punkroc
Avant 2.0 90KM 66kW
te plastikowe dzyndzle od manualnego otwierania zamkniętych od środka drzwi [bolce] czasami wypadają, ale to kwestia wyczucia.
~kowal Z.M.
Avant 2.0 90KM 66kW
10 letnie auto, i jest naprawde zaj... nie porównał bym go do żadnego 10 letniego forda, mazdy itp (bez obrazy)
~Grzesiek
Avant 2.0 90KM 66kW
Stare auto to i drobiazgi mają prawo się psuć. Najbardziej uciążliwe są wymiany żarówek w desce rozdzielczej.
Audi 80 B4 Avant