Lista ocen Audi 80 B4 Avant 2.0 90KM 66kW 1991-1996 (21) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
Avant 2.0 90KM 66kW
w tych autkach było montowanych wiele różnych skrzyń , ja trafiłem na skrzynie \"sportową\", w mieście sprawuje się naprawde super, ale poza miastem wygląda to tak jakby konstruktorzy zapomnieli dodać jeszcze jednego biegu. Duże oboty, a co za tym idzie spalanie jest spore.
~Grzesiek
Avant 2.0 90KM 66kW
Niby wszystko tak jak trzeba, precyzyjna, biegi wręcz "same wchodzą" ale... ale przy przebiegu 177 tys buczy (i to mocno) łożysko oporowe i nieco ślizga się sprzęgło (nie zawsze i nie mocno ale jednak)
~marcin_belgia
Avant 2.0 90KM 66kW
ja na samochud z roku ´91 to absolutna klasa!nie ma lepszej na rynku!!! chodzi gladko jednym palcem, bardrzo precyzyjne zmnienianie biegow. mala wada: dwojka zima troche oporna przy zimnym silniku
~Punkroc
Avant 2.0 90KM 66kW
Czasami brakuje szóstki... A czasami na trójce coś przy energicznym wrzucaniu zgrzytnie, ale mam to w dupie, prawdę mówiąc. Biegi wchodzą leciutko, jednym paluszkiem.
~Arche
Avant 2.0 90KM 66kW
Nie miałem żadnego problemu do tej pory, przełożenia płynnie wchodzą, wystarczająco elastyczna do tej mocy silnika
~Maciej
Avant 2.0 90KM 66kW
Skrzynia pracuje cicho, przyjemnie, z wyczuwalnym zapięciem biegu. Wg mnie za krótki pierwszy bieg.. ale każdy ma swoje zdanie :)
~Micharttttt
Avant 2.0 90KM 66kW
Biegi wchodzą miękkon się trzeba robić już bardzo długie ruchy. Pierwsze biegi za długie.
~Pablo
Avant 2.0 90KM 66kW
zmiana biegów w Audi to prawdziwa przyjemność, wszyskie chodza idealnie a skoki są bardzo krótkie
~KP
Avant 2.0 90KM 66kW
Dopiero po 20 latach biegi minimalnie zaczyna chaczyć przy zmianie biegów
~kali_mann
Avant 2.0 90KM 66kW
w zimie trudno włączyć 2-kę , dopiero po przejechaniu paru kilometrów jest OK.
Audi 80 B4 Avant