Lista ocen Audi 80 B4 Avant 2.0 90KM 66kW 1991-1996 (21) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~marcin_belgia
Avant 2.0 90KM 66kW
jezdzilem przed tym samochodem bardro skomnym forden fiestom, ale za ten ford klejil sie na zakrentach. B4 nie nadaje sie do szybkich zakrentow, ogromna podsterownosc! durzo zalezy tez od opon. na starych gumach nie pojezdzisc! dienki stabilizatorom samochud nie chyli sie na zakrentach. zato komfortowe, ale zamiekkie zawieszenie z przodu bardro mocno podnosi nos przy przyspieszaniu. no i oczywiscie za durza moc wspomagania kierownicy.
~Arche
Avant 2.0 90KM 66kW
Ze sprężynami -40mm opony 16´´x55x205 w oryginalnych oponach 15" jest za wysoki profil zmiana na 16" daje spore usztywnienie na zakrętach, sprężyny w kombiku obniżone o 40mm z przodu sprawują sie ok z tyłu są za krótkie - maxymalne onizenie to 20mm dla tyłu inaczej przyciera nadkola przy pełnym aucie(dotyczy kół 16" szerokość opony 205).
~lukasz270485
Avant 2.0 90KM 66kW
Auto kompletnie nie nadaje sie na polskie drogi, simerblocki wymieniam praktycznie co pol roku, pol roku wymienilem wachacze, amortyzatory, drazki, poduszki pod amortyzatorami itd i znowu jest to samo, pika stuka itd, jednym słowem zawieszenie do bani
~Maciej
Avant 2.0 90KM 66kW
Robiąc pierwsze kilometry moją B4 (dotychczas poruszałem się escortem) czułem się jak w łodzi przy sztormie! Natomiast teraz uważam to zawieszenie ze idealne na nasze drogi - miękkie na nierównościach i wystarczająco twarde w szybkich zakrętach.
~kuku
Avant 2.0 90KM 66kW
Może trafiłem kiepsko ale nie wiem gdzie się podziało ta legendarna wytrzymałość zawieszenia audi, wymieniłem wszystko w zawieszeniu oprócz amortyzatorów bo mam sachsy. Hamulce naprawdę słabe w porównaniu np do francuzów.
~Punkroc
Avant 2.0 90KM 66kW
I znowu dobrze, bo kupiłem auto na alufelgach, i żałuję. NIGDY więcej alu-gówna. A poza tym - igła. Nic mnie nie denerwuje. Lekko taktuje przy skręcie w lewo przegub na lewym kole - ale to pikuś.
~Grzesiek
Avant 2.0 90KM 66kW
Zawieszenie wręcz idealne na równe drogi, w zakrętach trzyma się przyzwoicie. Na naszych drogach trochę trzepie
~Łukasz
Avant 2.0 90KM 66kW
układ jezdy moim zdaniem jest bardzo dobry, świetnie się spisuje na naszych super drogach:)
~Pablo
Avant 2.0 90KM 66kW
ogólnie super trzyma sie drogi praca zawieszenia na nierównosciach zasługuje na pochwałę
~kowallubin@poczta.fm
Avant 2.0 90KM 66kW
oczywiscie spisujesie tak dopiero po wymianie wszystkich zuzytych elementow zawieszenia i hamulcow na nowe
Audi 80 B4 Avant