Lista ocen Audi 80 B4 Avant 2.0 E 115KM 85kW 1991-1996 (30) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 36 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Roger84
Avant 2.0 E 115KM 85kW
Znow najwyzsza ocena. Kierowca moze wszystko idealnie ustawic pod siebie. W przypadku, kiedy kierowca jest sredniego wzrostu badz kobieta dosc szczupla, po ustawieniu przedniego fotela, z tylu otrzymujemy miejsce do "grania w pilke" mowiac w przenosni. A jesli wsiadzie osoba dosc wysoka to takze nie ma zadnych problemow z miejscem z tylu. Wszystko jest jak nalezy zwlaszcza, ze regulacja siedzen itd. jest naprawde na poziomie.
~misza_tychy
Avant 2.0 E 115KM 85kW
jako kierowca zawse mam duzo miejsca.. jako pasażer nie narzekałem (mam 184cm) inni moi pasażerowie siedzący z tyłu mierzący toszke więcej byli zadowoleni.. jednak przy wersji z szyber dachem z tyłu trzeba sie schylac.. ja go nie mam więc daje 5
~Stawek
Avant 2.0 E 115KM 85kW
bardzo wygodne autko dla 4 osób, dużo miejsca z tyłu zarówno na nogi jak i na głowę. w 5 osób na pokładzie nie polecam dłuższych tras, chyba że osoby to szczypiorki :):):) ale nawet w mondeo kombi w 5 os. jest niewygodnie
~Damian
Avant 2.0 E 115KM 85kW
mam 190 cm wzrostu i z przodu jest ok z tyly nie jezdzilem inni mowia ze ok ale wydaje mi sie ze xantia miala o wiele wiecej miejsca mozliwe ze przez lepiej profilowane fotele jednak napewno lepiej niz w V40
~cris.cross@wp.pl
Avant 2.0 E 115KM 85kW
przy 195 jest naprawdę przyzwoicie , pasażerowie też nie mogą nażekać , wygodne fotele , coć wygląd nie wskazuje ,przejedziesz 200km i wyjdziesz bez bólu pleców , nie we wszystkich tak miałem
~Sebastian
Avant 2.0 E 115KM 85kW
Dużo miejsca z przodu.Z tyłu też nie jest źle, ale jak na tak duże auto myślałem, że będzie więcej.
~Petrus
Avant 2.0 E 115KM 85kW
Wygodne fotole i baaardzo dużo miejsca. Mało przytulnie. To nawet nie biuro ale korytarz urzędu.
~smerf
Avant 2.0 E 115KM 85kW
zarówno na przednich jak i tylnych fotelach przestrzeń jest dosyć spora nawet dla wysokich osób
~Trailmaker
Avant 2.0 E 115KM 85kW
W audi jedzie sie jak na tronie. W BMW trzeba przykurczac nogi jak w polonezie. BMW dobre dla krotkonogich.
~king28
Avant 2.0 E 115KM 85kW
niestety jak na auto o tych gabarytach to niczym nie zaskakuje w środku cztery osoby i nic więcej.
Audi 80 B4 Avant