Lista ocen Audi 80 B4 Avant 1.9 TDI 90KM 66kW 1991-1996 (37) - Ergonomia

Na liście zabraknie 97 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jarek
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Tutaj muszę napisać coś co mnie irytowało i to bardzo. Jest to związane z widocznością i ergonomią, chodzi mi o lusterka boczne miałem manualne a tam zamiast normalnej regulacji są dwa pierścienie do ustawienia. Jest to skomplikowane rozwiązanie i nie trafione a w zimę to już całkiem, lusterko łatwo przestawić a ustawić trudno linki się zacinają, z czasem się wszystko sypie a efekt jest taki że ciężko ustawić lusterka co skutkuje złą...
~DamianEk
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Jak na auto z 94 roku jakością wykonania wyprzedza swoją epoke...Pomimo upływu lat nic nie styka plastiki to tylko nawiewy i przyciski, reszta to miekka deska. Jak spojrze w plastiki w nowej skodzie to aż żal bierze...
~xmss@op.pl
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Typowy niemiec - zero ekstrawagancji ale nie ma możliwości nie trafić intuicyjnie w pokrętła, dzwigienk aod świateł nieco mnie powaliła ale już się przyzwyczaiłem jednak uważam że powinno być pokrętło w kierunkach - wygodniejsze.
~Cichy
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Jak dla mnie rewelka typowa niemiecka prostota i funkcjonalność,wszystko na swoim miejscu. Dałbym 5 ale jak widzę wnętrze A4 to wnętrze mojego B4 wydaje mi się archaicze. No ale fura ma już prawie 11lat więc ujdzie.
~AL
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Wszystkie przyciski pod ręką, fotele z wszechstronną regulacją, kierownica niestety bez regulacji, tablica rozdzielcza jasna i przejrzysta (nawet w nocy), gałka zmiany biegów b. dobrze umiejscowiona.
~xmss
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Jak u niemców, zamknij oczy a i tak trafisz, chociaż w nocy jak nie dziła jakaś żaróweczka jest trudniej bo wszystko blisko siebi ei zamiast podgrzewania szyby włączałem awaryjne.
~majke
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
wszystko pod reka i na miejscu :) jedyna rzecz jaka mnie denerwowala to zmiana ze swiatel pozycyjnych na dlugie (pchniecie dzwigni w strone deski rozdzielczej).
~michu.wi @ poczta.fm
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
wszystko w porządku chociaz szkoda że bagażnik jest płytki. mam problem ze zmieszczeniem wózka dla dziecka. Przód jest długi. przeszkadz w parkowaniu.
~jarzab28@wp.pl
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Wszystko pod ręką i na miejscu. Przede wszystkim lewarek zmiany biegów. Durzo pojemnych schowków na wszelkie podręczne żeczy.
~Zbyszek40
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Trochę mało miejsca w środku - ale to w porównaniu do Carismy. Ogólnie dla rodziny i z przodu i z tyłu OK..:-))
Audi 80 B4 Avant