Lista ocen Audi 80 B4 Avant 1.9 TDI 90KM 66kW 1991-1996 (53) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 81 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jarek
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Tu oceniam swoje auto i nie powiem że było super silnik pracował głośno i bardzo go było słychać w kabinie. Na początku wydawało mi się normalne po przesiadce z benzyniaka ale jednak coś było nie tak, układ wydechowy był sprawny, możliwe że było coś nie tak przy samym kolektorze wydechowym. Inne tid chodziły cicho i miło turbina gwizdała, na wolnych obrotach trochę głośno.
~DamianEk
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
przy 140 km/h słychać powiew wiatru... Jako że to TDi jest dobrze wyciszony, choć odgłos \" grzechotnika \" słychać ale mnie to akurat nie przeszkadza... od 160km/h w gore juz zaczyna być głośniej ale kto z takimi prędkościami non stop jeździ? Do 100 km/h można rozmawiać szeptem... Jestem pod wrażeniem
~pawuulon
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Mogłoby być lepiej.Silnik słychać zwłaszcza na wysokich obrotach.No i przy szybszej jeździe trochę świszcze ale to już pewnie nie u wszystkich(może mam drzwi do regulacji albo co...)
~marcinbraun1@poczta.onet.pl
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
gdy auto jest w oryginalnym "niemieckim wydaniu",(wygluszenie maski,pokrywa na silnik)auta w odleglosci 10 m prawie nie slychac,mowia ze TDI to taki traktorek ale chyba nie w AUDI;)
~majke
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
auto wyciszone dosc dobrze :) denerwowac moze jedynie "klekotanie" diesla, ale w kazdym dieslu tak jest, wiec nie uznaje tego za wade. i to kocham w dielsu :) odglos silnika tdi :)
~xmss@op.pl
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Naprawdę jak na klekota to nieźle, słychać go przy ok 110-120km/h więc nawet nieźle, spokojnie można rozmawiać szeptem. W Hondzie Było znacznie głośniej.
~maciej_kubacki@netia.pl
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
jak na diesla niezłe znajomy z dwuletnim passatem 110KM mówi że moj jest cichszy, spory szum od 130-140 ale to chyba od osłonki wycieraczki i lusterek
~AL
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Trzeba mieć cały czas świadomośc ze jest to diesel i nigdy tak cicho jak w benzyniaku nie będzie, dla mnie wyciszony optymalnie.
~fido16@op.pl
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
bardzo dobre jak na te lata i na diesla super nie trzesie i nie przenosi drgan jak w innych dieslach slychac tylko pomruk motoru
Dziennik kosztów dla Audi 80 B4 Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
6,8
~marcin
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
jest świetnie wyciszony, silnik o wiele ciszej pracuje niż w innych dieslach, wyciszenia są nawet w schowku i półce pod kierownicą
Audi 80 B4 Avant