Lista ocen Audi 80 B4 Sedan (210) - Widoczność

Na liście zabraknie 436 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lenin10@op.pl
Sedan 2.0 E 115KM 85kW
Widoczność jest bardzo dobra, jednak poprzez wystające błotniki i drzwi troche ciężko jeździć - ławiej jest manewrować np passatem b3 ponieważ drzwi i szyby leżą w tej samej płaszczyźnie. Z jazdądo tyłu niema więskszych problemów ponieważ mam zamontowany fabryczne spojler - bez niego byłaby masakra. Widoczność do przodu - super - dzięki przetłoczeniu maski widać gdzie znajduje się przód. Autem trzeba sie przyzwycaić manewrować ponieważ ma...
~w3d
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
wszystko widać zaje**ście, elektryczne lusterka i szyby. Trochę od kamyków mi się szyba odpryski zrobiły, a była wcześniej już wymieniana. I pękła mi szyba od lusterka które kumpela oderwała i próbowełem wcisnąć. Wymienił mi szybę ale lekko porysowaną od wycieraczek (w nocy ją kupowałem 150zł i 150 wymiana z wymianą uszczelki).
~Rafał
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Wysoki kadłub, do tego trzeba sie przyzwyczaić. Jeśli ktoś wcześniej nie jeździł samochodem o takich gabarytach, musi go zdecydowanie wyczuć. Reszta bez zarzutu. Duże lusterka, więc manewrowanie na parkingu nie powinno przysporzyć większych problemów. Minus w sedanach to brak wycieraczki tylnej szyby, ale cóż.
~Adasiek z Audi 80
Sedan 1.6 E 100KM 74kW
Jak na typowego sedana, to widoczność jest przyzwoita. Słupki nie zasłaniają drogi. Lusterka wystarczające. Nie ma się do czego przyczepić, choć byłem w samochodach z lepszą widocznością. Mimo wszystko jest w porządku.
~robertkujawinski@wp.pl
Sedan 2.0 E 115KM 85kW
auto dośc przejrzyście zaprojektowane, bardzo dobra widoczność, tylko w lusterkach nie mogę wyczuć tylu samochodu. Z przodu i na boki ok, mimo sporych gabarytów auto bardziej wyczuwalne niż moja poprzednia astra.
~Paweł Pietrzak
Sedan 2.0 E 115KM 85kW
Idealna . Linia okien przebiega nisko, duża powierzchnia szyb, nie to co teraz gdy samochody wyglądają jak bunkry z tymi małymi szybkami. Duże nachylenie przedniej i tylnej szyby- coś cudownego.
~Paweł Pietrzak
~Bartek
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
Co do tej kwestii, również ok. Z przodu i w lusterkach widać wszystko jak na dłoni. Widoczność do tyłu na początku sprawia problemy, w końcu Audi ma swoje wymiary, ale da się przyzwyczaić.
~kruszyna84
Sedan 2.0 E 115KM 85kW
Autko praktycznie całkowicie przeszklone. Klapa bagażnika jest o tyle niska, że pozwala na swobodne manewrowanie na wstecznym. Poza tym lusterka są na tyle duże, że nie trzeba się przechylać aby w nie zajrzeć.
~kriss
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
dobra do przodu i na boki cienkie slubki nie przeszkadzaja pola widzenia jedynie lusterka boczne sa nie zabardzo dobrze zamontowane jakos malo w nich widze i trzeba uwarzac na durzy martwy punkt
Audi 80 B4 Sedan