Lista ocen Audi 80 B4 Sedan 2.0 90KM 66kW 1991-1994 (76) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 109 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~hr.w.v.B
Sedan 2.0 90KM 66kW
niezawodność ?? niczego nie można do 80-tki porównać NICZEGO!!!!!!wszystkie inne nowe samochody to wynalazki które po to tylko wyprodukowano aby głupi ludzie płacili ciężkie pieniądze na naprawy bez gwarancji na dojechanie do celu!! jeździłem wieloma i wiem co to awarie i to akurat w takim czasie gdzie samochód jest najbardziej potrzebny,drobnych usterek nie stwierdziłem bo ich po prostu nie mam!! karoseria mimo tylu lat jest jak nowa i...
~SEBA
Sedan 2.0 90KM 66kW
Zrobiłem nim narazie 30.000 km i wygląda to tak: drążki stabilizatora,tuleje wachacza przedniego,sprzęgło kpl,łożysko w kole tylnym,awaria oświetlenia lamp tył(kabel przy klapie pęka w środku(pamiętajcie to przypadłość każdego audi b4-sedan),i teraz ten olej(nie cieknie,spala znaczne ilości).Ale to pewnie wina porzedniego właściciela-ciężka noga i taki efekt.
~Kacper
Sedan 2.0 90KM 66kW
Jedyna usterka która wystąpiła sama z siebie to urwana linka od klamki w drzwiach. Reszta usterek (spalony bezpiecznik, brak podświetlenia zegarów) była spowodowana moimi błędami przy grzebaniu przy tym samochodzie, na każdą z tych usterek nie licząc diagnozy poświęciłem łącznie 5 godzin.
~Dygin
Sedan 2.0 90KM 66kW
Gdyby nie defekt skrzyni biegów ( jeżdze z uszkodzoną juz 10 000 km) to auto praktycznie jak na wiek bezawaryjne, zero rdzy, małe usterki takich rzeczy jak podświetlenia przycisków, nie dziłające siłowniki klapy tylniej, zanikanie łaczności czujnika paliwa i temperatury poza tym wszystko OK, polecam
~rozczarowany
Sedan 2.0 90KM 66kW
niby takie solidne auto a drzwi sie nie domykają, pasy nie zwijają, szyba pasażera sie nie chce otwierać, centralny działa kiepsko, elementy plastikowe odpadają .. gdyby to auto nie kosztowało 15000 to by była ocena wyzsza ale w tej cenie to za duzo takich pierdół
~Michał Lesicki
Sedan 2.0 90KM 66kW
Moja sztuka była zajeźdżona. Wyremontowałem skrzynię i przy okazji silnik, oraz kilka elementów jak przewody chłodnicze czy króćce wodne. Jak na razie jest super, nic sie nie dzieje (odratowanie mojej sztuki kosztowało 2500 zł)
~Radek
Sedan 2.0 90KM 66kW
zawieszenie trzeba naprawiać co jakieś 15-20 tys. km oczywiście nie całe ale jest to trochę uciążliwe pęknięta nagrzewnica - ale tu kosz wymiany nie był duży zerwanie sprężynki w zamku drzwi kierowcy i niezbędna wymiana
~xemex
Sedan 2.0 90KM 66kW
jak każdy samochód o który sie dba i nie traktuje jak samochód firmowy lub traktor z przed wojny praktycznie nie ma usterek oprócz takich o których sie nawet nie pamieta tak są mało wazne i nic nie kosztujące
~piter
Sedan 2.0 90KM 66kW
już dwa razy wymieniałem termostat,czujnik temperatury poza tym wymieniłem chyba wszystkie węże układu chłodzenia bo pękały, pękniecie nagrzewnicy,padła też sprężarka od klimy., przeciekający korektor siły hamowania, awarie ABS-u.
Dziennik kosztów dla Audi 80 B4 Sedan 2.0 90KM 66kW
11,7
11,0
~Blondas26@o2.pl
Sedan 2.0 90KM 66kW
jak na moją jazde to całkiem niezle a noge mam cieżką,stacyjka mi tylko szwankuje upaliła sie kostka i nie daje prądu na rozrusznik ale tym ssamym dodałem dodatkowe zabezpieczenie podłączając rozrusznik pod ukryty guzik
Audi 80 B4 Sedan