Lista ocen Audi 80 B4 Sedan 2.0 90KM 66kW 1991-1994 (80) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 105 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Craft
Sedan 2.0 90KM 66kW
Od samochodu tej klasy można wymagać duuużo więcej. Co prawda nie jest ciasno, ale tyle samo miejsca miałem w Peugeocie 106, który jest przecież autem z innej bajki niż Audi. Bagażnik to nieporozumienie - jest duży, ale nieustawny i bardzo niewygodny do załadunku.
~Kacper
Sedan 2.0 90KM 66kW
Z przodu miejsca jest wystarczająco, przy wsiadaniu na miejsce kierowcy kierownica lekko przeszkadza. Jeżeli chodzi o tył to zależy jak fotele z przodu są odsunięte, im dalej odsunięte tym mniej miejsca ale nie jest najgorzej
~Darek
Sedan 2.0 90KM 66kW
No cóż nie jest to A8, ale moja osóbka(189cm, 115kg):) potrafiła sobie znaleźć optymalne ustawienie fotela za kierownicą i nawet na długich trasach nie męczę się. A z doświadczenia wiem że z tyłu jest więcej miejsca niż w A4.
~Radosław
Sedan 2.0 90KM 66kW
wyższi kierowcy będą mieli problem gdy zegną w kolanach za bardzo swoje nogi :) ale ogólnie jest super , żaden pasażer nie narzeka na brak miejsca, auto ogólnie nie za duże lecz w środku jest super
~krychu
Sedan 2.0 90KM 66kW
Dla pierwszego rzedu siedzen Super, z tyl jest troche za wasko, ale za to wiecej miejsca na nogi niz w A4, problemy z wsiadaniem maja pasazerowie 2- rzedu siedzen (dziwnie zaprofilowane drzwi).
~MICHAŁ - CYGAN
Sedan 2.0 90KM 66kW
jak dla mnie (180 cm) jest idealnie, na miejscu pasażera siedziałem tylko 2 razy i było idealnie, fotele są świetnie wyprofilowane, nawet 8-mio godzinna jazda bez zatrzymywania się jest przyjemna.
~mateo
Sedan 2.0 90KM 66kW
auto jest przestronne zarówno dla kierowcy i pasażera przednich foteli jak i pasażerów siedzących z tyłu. Nie trzeba się cisnąć w przodzie jak w golfach ,albo z tylu jak w A4-B5
~kacpaa
Sedan 2.0 90KM 66kW
duzo miejsca z przodu i stosunkowo duzo z tylu powoduje ze w 4 osoby jest bardzo komfortowo. fotel kierowcy bomba, z tylu podlokietnik zawsze sie podoba pasazerom
~Oskar
Sedan 2.0 90KM 66kW
Poprzednim moim autem był peugeot 605 to przyzwyczaiłem się do " leżenia" w aucie. W audi jest z pewnością mniej miejsca, ale mi to w zupełności wystarczy. Audi ma dużo więcej zalet.
~harpa@interia.pl
Sedan 2.0 90KM 66kW
Przód bez zastrzeżeń. Przydatna regulacja wysokości fotela kierowcy. Z tyłu trochę za krótkie siedzisko. Brak zagłówków ale wysokie oparcie rekompensuje to w pewnym stopniu.
Audi 80 B4 Sedan