Lista ocen Audi 80 B4 Sedan 2.0 90KM 66kW 1991-1994 (85) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 100 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rozczarowany
Sedan 2.0 90KM 66kW
tragedia, sprowadzony z niemiec, niby zadbany i z małym przebiegiem, na poczatku było w miare ale teraz co sie dzieje to woła o pomste niebios .. jezdzi po całej drodze, buja jak na oceanie, beznadziejnie hamuje z cienkim ABSem, w zakrętach myszkuje, cos tam ociera o nadkole tam cos stuka, znosi przy jezdzie prosto, sciaga przy hamowaniu ...a jakies 2000 km temu był robiony przegląd i wszystko było ok .. wniosek? auto totalnie nieodporne na...
~mlk@autograf.pl
Sedan 2.0 90KM 66kW
Prowadziło mi sie bardzo dobrze. Auto nawet wybaczało mi moje błędy. Tak było na fabrycznym zawieszeniu, po zmianie na sportowe tz. sprężyny o 60mm w dół amortyzatory Bilstain auto stało sie bardzo czułe na na moje decyzje. Musiałem przerobić układ wydechowy by przejeżdzać przez "spiących policjantów" , koleiny to było coś okropnego gdyż auto dosłownie wklejalo sie w nie. Jeśli ktoś nie lubi twardych aut to nie polecam choć auto dużo lepiej...
~bros
Sedan 2.0 90KM 66kW
jak autko sprowadziłem zawieszenie miało idealne.Niestety po przejechaniu 20000 km. po polskich drogach zaczęły się malutkie problemy z tulejkami metalowo - gumowymi, oraz z poduszkami amortyzatorów.Naprawy nie opróżniają zbytnio portfela,jednak nie polecam super tanich części. Są mało wytrzymałe.Po za tym wszystko pracuje jak należy
~przemko1991
Sedan 2.0 90KM 66kW
Jeśli chodzi o zawieszenie to bardzo miło mnie ono zaskoczyło. Niby kupiłem egzemplarz w którym musiałem dolozyc tulejki na wachacze na wózek oraz łącznik stabilizatora ale przecież to są rzeczy które w każdym samochodzie sie poprostu zuzywają. jeździ sie bardzo miło trzyma sie drogi kierownica bardzo lekko chodzi. Super!
~xemex
Sedan 2.0 90KM 66kW
w porównaniu do wielu nowych idealny nawet w zimie trudno go z równowagi wyprowadzić i nie ma tych wszystkich wspomagaczy jazdy!żadnych poślizgów i dziwnych zachowań które cie moga zaskoczyć na drodze gdy nie jesteś zbyt czujny szczególnie w zimie na oblodzonych a niewidocznych odcinkach drogi
~hr.w.v.B
Sedan 2.0 90KM 66kW
mocny jak w czołgu i tani jak barszcz przy ewentualnych naprawach nie to co w A4 koszmar i trwałóść zerowa o cenie naprawy nie wspomnę astronomia !!?? układ jezdny nie lubi tylko poprzecznych progów i dziur bo nie ładnie tłumi i się buntuje ceny części rozśmieszająco tanie w porównaniu do A4
~wierny temu modelowi
Sedan 2.0 90KM 66kW
bardzo wytrzymały na naszych dziurach i tani w utrzymaniu,w A4 z2004 którą miałem dużo gorszy komfotr jazdy i katastrofa [aluminiowe wachacze] z naprawami zawieszenia i kosztami --jakaś pomyłka albo wada tego zawieszenia.Wspomaganie kierownicy idealne tak jak hamulce i wszystko inne
~Craft
Sedan 2.0 90KM 66kW
Zupełna porażka. Nie nadaje się na polskie drogi. Jak na auto tej klasy to zawieszenie nie jest ani komfortowe, ani bezpieczne ani wytrzymałe. Ciagłe stuki w zawieszeniu - nie do zlokalizowania mimo wymiany prawie wszystkich elementów. Koszty napraw bardzo wysokie.
~Driver
Sedan 2.0 90KM 66kW
Wiadomo - niemiec. Dość twardo ale dobrze trzyma sie na zakretach. Duża wytrzymałość elementów. Zawieszenie przednie ma tendencje do pukania na krótkich poprzecznych nierównościach nawet jeśli nie ma w nim ani grama luzu.
Dziennik kosztów dla Audi 80 B4 Sedan 2.0 90KM 66kW
11,7
11,0
~kacpaa
Sedan 2.0 90KM 66kW
wczesniej jezdzilem Clio, ktorym zawsze rzucalo, tutaj natomiast bez najmniejszych zastrzezen - auto trzyma sie swietnie drogi dzieki szerokiemu rozstawowi kol i niemalym felgom. w ogole nie czuje sie predkosci
Audi 80 B4 Sedan