Lista ocen Audi 80 B4 Sedan 2.0 E 115KM 85kW 1991-1995 (47) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 79 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Gall Anonim
Sedan 2.0 E 115KM 85kW
Wentylacja jest taka że w tym samochodzie nie ma czegoś takiego jak zaparowanie szyby, jeśli chodzi o szyby zamarznięte od zewnątrz to po odpaleniu samochodu i włączeniu ogrzewania po 5 maksymalnie 10 minutach są gotowe do jazdy. Aha ogrzewanie jest takie że w zimie nie raz jeździłem tym samochodem w podkoszulku. Jeden raz zdarzyło mi się wymieniać nagrzewnicę, koszt 150zł i maszyna jeździ dalej.
~koko2koko
Sedan 2.0 E 115KM 85kW
Model bez klimatyzacji, ciemne wnętrze i duże pochylenie szyb powoduje, że latem jest ciężko. Problemy z nagrzewnicą dotyczą niemalże każdego Audi z tamtych lat, mój nie był wyjątkiem, dlatego zimą grzało dobrze jedynie w czasie jazdy. Naprawa bardzo pracochłonna ( konieczny demontaż całej konsoli), sama nagrzewnica grosze - kosztuje poniżej 100zł,
~robertkujawinski@wp.pl
Sedan 2.0 E 115KM 85kW
to nie jest najmocniejsza strona auta, miałem możliwośc to odczuć wymieniając nagrzewnice po prostu za jakiś czas bynajmniej w tych autach trzeba wymieniać( cala deska do zdjecia, dużo pracy i czasu aby wymiana trwala 10min) po wyminie ogrzewanie super nawet są nawiewy na nogi pasażerów z tyłu. wentylacja latem ok tym bardziej że jest szyberdach.
~kruszyna84
Sedan 2.0 E 115KM 85kW
Dzięki filtrowi kabinowemu kratki nawiewów są idealnie czyste i nigdy nie zdarza się sytuacja, że kurz z drogi zostanie wdmuchnięty do środka. Strumień powietrza jest mimo filtra dość intensywny, a sam filtr dość żywotny.
~tenjedyny13
Sedan 2.0 E 115KM 85kW
Jestem zadowolony robię 1 km przez moją wieś dojeżdzam do kolejnej szosy i już zaczyna lecieć ciepło i po drugie bardzo długo trzyma to ciepło w audi grzeje sie nawet gdy stoi czy na miescie a duzo aut dopiero w trasie sie rozgrzewa
~michal.musialowski@gmail.com
Sedan 2.0 E 115KM 85kW
Ponieważ mój samochód jest wyposażony w instalację lpg, zimą potrzebuje trochę więcej czasu aby się rozgrzać, co może być męczące dla osób jeżdżących na krótkich odcinkach. Latem klima działa poprawnie.
~Monkahead
Sedan 2.0 E 115KM 85kW
Bardzo dobra wentylacja i ogrzewanie. Interesujace jest to, ze temp. silnika na wskazniku jest ponizej 50C, a w aucie po 5 minutach jazdy robi sie juz bardzo cieplo.
~vanmarkom@op.pl
Sedan 2.0 E 115KM 85kW
otwory nadmuchu sa umieszczone w centralnej części przedniej szyby co powoduje że boki szyby odparowują po czasie!! a co w zimę???????? kiedy mróz na szybach????????
~Bastek
Sedan 2.0 E 115KM 85kW
zimą grzeje elegancko po uruchomieniu zimnego silnika w środku dosyc szybko robi sie cieplutko, latem nie ma żdnej rewelacji na szczescie mam szyber dach
~Piotras
Sedan 2.0 E 115KM 85kW
Wentylacja jest ok. W zimie szybko odparowóje szyba. A latem dzięki 7 nawiewom mozemy sobie precyzyjnie ustwic strumień zimnego powietrza np. na twarz.
Audi 80 B4 Sedan