Lista ocen Audi 80 B4 Sedan 2.0 E 115KM 85kW 1991-1995 (49) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 77 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~robertkujawinski@wp.pl
Sedan 2.0 E 115KM 85kW
Wyciszenie jest naprawde dobre. zarówno zima jak i latem. do 120 mozna spokojnie rozmawiac, póżniej pojawia siespory szum( wiek konstrukcji robi swoje)dodam na wyciszenie ma również wpływ używanie opon,wymieniłem opony na nowe i cichsze. Ja uzywam zima 195/65 R15 uniroyal ms 66 są bardzo cichutkie polecam, latem uzywam Pirelli P 7 w rozmiarze 205/55 R16 te oponki pomagają dobrze wyciszeniu.
~Gall Anonim
Sedan 2.0 E 115KM 85kW
Dla mnie jest jak najbardziej ok, powyżej 120-140km/h potrafi być troszkę głośniej ale nawet przy jeszcze większych prędkościach spokojnie można rozmawiać przez telefon lub z pasażerami. Jeśli ktoś twierdzi że w tym samochodzie jest głośno to proponuje mu przejechać się kamazem lub starem, wtedy szybko zrozumie że jest w błędzie.
~koko2koko
Sedan 2.0 E 115KM 85kW
Jeżeli tylko wydech jest szczelny i jeszcze w miarę "pełny" to jest bardzo miło. Ale auta mają swoje lata i wiele egzemplarzy niesprawny do końca wydech. Poza tym ciche bo ma świetny współczynnik oporu powietrza jak na tamte lata. No i materiałów głuszących też nie żałowano.
~kruszyna84
Sedan 2.0 E 115KM 85kW
Oprócz standardowych mat wyciszających, które sprawują się wyśmienicie, sama tapicerka i deska rozdzielcza doskonale tłumią większość odgłosów płynących z zewnątrz. Jadąc na tylnej kanapie w zasadzie czuć i słychać jedynie głębsze nierówności i ewentualny bałagan w bagażniku.
~michal.musialowski@gmail.com
Sedan 2.0 E 115KM 85kW
Od strony zawieszenia jest ok, jednakże silnik jest dosyć słabo wyciszony i przy wyższych obrotach jest mocno słyszalny we wnętrzu. Dzięki zastosowaniu podwójnych uszczelek wiatr opływający auto nie powoduje bólu głowy
~GWIZDEK 50
Sedan 2.0 E 115KM 85kW
niby dobrze, ale... mogło by być lepiej wyciszone od silnika, bo ja jednak lubię w ciszy słuchać muzyki w trasie. Do tego polecam jakieś ciche oponki np. Goodyear-Excellence, bo od laczków też jest głośno
~vvvvvvv
Sedan 2.0 E 115KM 85kW
bardzo cichy do 3000 obrotów, powyżej do ucha dociera bardzo fajny dźwiek który wcale nie przeszkadza, mimo dużego przebiegu w aucie nic nie piszczy ani nie trzeszczy
~artur.u@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 E 115KM 85kW
Jak na samochód z lat 90-tych bardzo dobre.Szczególnie zasługuje na uwagę wnętrze po tylu latach nic nie piszczy i nie trzeszczy.
~tenjedyny13
Sedan 2.0 E 115KM 85kW
nie jest tak źle cicha praca silnik w srodku nie słychac wprawie na zewnatrz to słychac troszke głosniej ale z tyłu zalezy od wydechu
Dziennik kosztów dla Audi 80 B4 Sedan 2.0 E 115KM 85kW
14,1
12,0
~espe
Sedan 2.0 E 115KM 85kW
Silnik ryczał głośno. Wyciszenie pod maską nie było w tym modelu standardem (ja go w każdym razie nie miałem).
Audi 80 B4 Sedan