Lista ocen Audi 80 B4 Sedan 1.9 TD 75KM 55kW 1991-1994 (19) - Silnik

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartek
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
Silnik jak dla mnie jak najbardziej w porządku. Według mnie mocy w nim trochę mało, bo to tylko 75 KM. Tak po za tym nie ma do czego się przyczepić. Nie bierze oleju, pali na dotyk, nie dymi. Jak na tą moc jest dynamiczny. Kultura pracy jak na starego diesla, też jest ok.
~biały
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
dobry do spokojnej jazdy, dla mnie za słaby, za głośny,mógłby mniej palić,ale mimo to jest nie do zajeżdżenia,prosta konstrukcja i tanie części końcówki wtrysków i świece to taniocha w porównaniu do innych aut, a do tego ponad przeciętnie trwały i niewrażliwy na jakość paliwa
~Abak
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
Po prostu kocham odgłos niemieckiego ropniaka. zawsze zapala, nic nie zakopci... Poprzednia audica miała LPG, może miałem pecha ale moja osiemdziesiątka nie lubiła gazu, zawsze coś nie tak, ten trochę słabszy ale niezawodny
~Janek 44
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
Silnik za słaby do tego auta. Dobrze że turbina ratuje trochę sytuację, ale wkręcając silnik na wyższe obroty odbija się to na spalaniu. Głośność tej jednostki było największym problemem.
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
silnik jest nie do zajechania. rocznie robię ok 100000 km i nigdy mnie nie zawiódł.Minusem tego silnika jest jego mułowatość ale jak chcesz to spokojnie pojedziesz 150km/h.
~Fan marki 131182
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
Silnik oceniam dobrze bo 75 KM to troche mało jak na tą masę. Poza tym może być, spalanie jest ok średnio 5,5-6,5 litra na 100km co przy tej masie jest naprawde super wynikiem.
~Marlboro
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
charakterystyczny dźwięk niezawodnego niemieckiego ropniaka, jak na autko za 14tyś kultura pracy idealna podobnie jak elastyczność silnika
~melmak
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
Auto Pomimo lat nadal świetnie się prezentuje... silnik nie do zdarcia. zawsze odpala na dotyk. zadbany egzemplarz kultowej 80 B4 to idealny wybór
~herbi
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
praca silnika jest bardzo ładna jedyna jego wada to pompa paliwowa potrafi sie zapowietrzyć przy małej ilosci paliwa w zbiorniku
~xxx
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
stary diesel , do dupy jak to diesel mała moc lubi klekotac , no i te rozrządy to samo co w pasacie 1.9 td *shit
Audi 80 B4 Sedan